Życie w uwielbieniu | wydawnictwowam.pl
Deon.pl Darmowa dostawa już od 0 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Życie w uwielbieniu

Życie w uwielbieniu

książka
Ulf Ekman
tłumacz: 
Monika Mendroch
wydawca: 
Wydawnictwo Zacheusz

Nota o książce

W książce można znaleźć wiele cennych wskazówek, nie tylko dla osób posługujących we wspólnotach jako prowadzący uwielbienie, ale przede wszystkim dla każdego, kto pragnie rozumieć, co w praktyce oznacza „wielbić w Duchu i prawdzie” oraz poddać temu swoje życie.

„Chwała i uwielbienie to nie jest po prostu temat – to wezwanie i styl życia, jakie Pan przeznaczył wszystkim swoim dzieciom. Żywy Bóg stworzył każdego z nas po to, abyśmy Go wielbili i gdy przyjdzie ten dzień, kiedy znajdziemy się już w niebie, będziemy to robić na wieki. (…) Chwała i uwielbienie to jedne z najgłębszych, najważniejszych i najbardziej czułych rzeczy, w jakie możemy się zaangażować, ale jednocześnie budzą wiele kontrowersji. Brak zrozumienia ich wartości i znaczenia sprawia, że stajemy się ubodzy i pozbawieni jednej z najpotężniejszych, najwspanialszych rzeczy, jakie dał nam Pan”. Autor

Ulf Ekman – szwedzki teolog, misjonarz, autor kilkudziesięciu książek, założyciel charyzmatycznej wspólnoty Livets Ord (Słowo Życia), której przez 30 lat przewodził jako pastor. Ewangelizował m.in. w Bangladeszu, Rosji, Ukrainie, Łotwie, Armenii, Azerbejżdżanie, Albanii, Izraelu oraz w Indiach. W 2014 roku wraz z żoną Birgittą wstąpił do Kościoła katolickiego. Obecnie zaangażowany w wiele działań ewangelizacyjnych, podróżuje po całym świecie, by mówić o Jezusie i pięknie Kościoła.

 

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2016
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
68
Wymiary: 
125x195 mm
Waga: 
0.01 kg
ISBN: 
978-83-945033-0-7
Autor
Ulf Ekman
Tłumacz
Monika Mendroch

Tytuły tych samych autorów

13,00 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 0 zł
Koszty dostawy
Poczta Polska, list ekonomiczny0 zł
powyżej 75 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 8.50 zł
paczkomaty InPost9.50 zł
stacje ORLEN8.50 zł
kioski RUCH8.50 zł
sklepy Żabka8.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl