Życie intymno-emocjonalne osób starszych | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Życie intymno-emocjonalne osób starszych / Outlet

Życie intymno-emocjonalne osób starszych

książka
Agata Kowgier
wydawca: 
Oficyna Wydawnicza Impuls

Nota o książce

Żyjemy w świecie, który charakteryzuje się niezwykłą zmiennością – wszystko ulega relatywizacji i tymczasowości. Jest jednak coś stałego i trwałego: to Człowiek, który mimo że przechodzi wiele etapów życia, od urodzenia do śmierci, nadal pozostaje Człowiekiem. Bez względu na to, czy jesteśmy kobietami czy mężczyznami, dziećmi, adolescentami, dorosłymi, czy wreszcie staruszkami, mamy takie same prawa. Wobec zjawiska starzenia się ludzkości musimy pamiętać, że seniorów będzie przybywać i mamy obowiązek zadbać o to, aby czuli się oni pełnoprawnymi obywatelami społeczeństwa. Problem życia intymno-emocjonalnego osób starszych jest coraz częściej poruszany w naszym społeczeństwie. Pojawia się nie tylko w badaniach wybitnych seksuologów, ale także w literaturze powszechnej, filmie, teatrze czy fotografii. […]

Zachwyca to, że zaczynamy o tym mówić i dostrzegać istotność tego aspektu życia seniorów. Holistyczna koncepcja człowieka postuluje współzależność umysłu, ciała i ducha, nie możemy więc odmówić osobom starszym prawa do realizacji ich potrzeb, zarówno duchowych, jak i tych związanych z seksualnością. Ponadto człowiek jest zdolny do przeżywania i do uczenia się przez całe życie, a także charakteryzuje się niezwykłą ciekawością. Nie odmawiajmy seniorom pełnoprawnego uczestnictwa w „uczcie życia”.

fragment książki

Towar z kategorii Outlet
Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, zagięcia, zżółknięcia stron, itp. Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy. Ilość egz. ograniczona.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2010
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
226
Wymiary: 
160x235 mm
Waga: 
0.44 kg
ISBN: 
978-83-7587-488-4
Autor
Agata Kowgier
28,80 zł
taniej 20%
36,00 zł
cena det. za
egz.
Dostawa już od 0 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
stacje ORLEN10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy