Życie Duchowe 58/2009 (Wiosna) | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Życie Duchowe 58/2009 (Wiosna)

Życie Duchowe 58/2009 (Wiosna)

Naśladować Jezusa
e-prasa
Józef Augustyn SJ (red. nacz.)
wydawca: 
Wydawnictwo WAM

Informacja o ebooku

Wiosenny numer kwartalnika Życie Duchowe zatytułowany jest Naśladować Jezusa. W numerze poświęconym tej centralnej dla chrześcijańskiej duchowości prawdzie publikujemy między innymi artykuły: Dariusza Kowalczyka SJ o tym, czy we współczesnym świecie konsumpcji możliwe jest naśladowanie Jezusa ubogiego; Jana Krasickiego, który podkreśla, że do Chrystusa zbliżamy się najbardziej poprzez cierpienie; Leona Nieściora OMI poświęcony naśladowaniu Chrystusa u Ojców pustyni; Jacka Bolewskiego SJ o naśladowaniu Maryi prowadzącym do naśladowania Jej Syna. W numerze ponadto Miłość Magdaleny Rainera M. Rilkego - "sermona francuska" o wewnętrznej drodze prowadzącej do zjednoczenia z Bogiem.
Polecamy także artykuł Dariusza Piórkowskiego SJ pt. Kościół na zakręcie oraz literacką refleksję ks. Dariusza Jastrzębia na temat twórczości francuskiego pisarza François Mauriaca.
W "Duchowości Ćwiczeń" publikujemy artykuł Pawła Szpyrki SJ na temat Opowieści Pielgrzyma - autobiografii św. Ignacego Loyoli. Tekst ten może stać się doskonałym wprowadzeniem do płyty dołączanej do numeru w prezencie dla naszych Czytelników: nagrania Opowieści Pielgrzyma, czytanej przez Ksawerego Jasieńskiego.
W dziale "Modlitwa i życie" między innymi świadectwo Czytelniczki Życia Duchowego na temat osobistego życia modlitewnego oraz artykuł Józefa Augustyna SJ pt. Kiedy nie umiemy spowiadać. W "Misyjnych drogach Kościoła" zamieszczamy artykuł ks. Romualda Szczodrowskiego Misjonarze bez habitów, poświęcony polskim misjonarzom świeckim. Wśród "Rozmów duchowych" wywiad z Diakonem Aleksandrem o Małej Galilei, a także rozmowy z historykiem sztuki Anną Markowską i popularną piosenkarką Eleni.
W numerze zamieszczamy także świadectwa, felietony w dziale "Słowo, obraz, czyn" oraz recenzje interesujących książek.

Szczegółowe dane

Rok wydania: 
2009
Liczba stron: 
196 (pdf)
Licencja typu: 
Plik
Redaktor
Józef Augustyn SJ

Tytuły tych samych autorów

6,80 zł
taniej 30%
9,72 zł
cena det. za
plik
Darmowa dostawa od 0 zł
Produkt dostępny on-line
Koszty dostawy
Poczta Polska, list ekonomiczny0 zł
powyżej 75 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 8.50 zł
paczkomaty InPost9.50 zł
stacje ORLEN8.50 zł
kioski RUCH8.50 zł
sklepy Żabka8.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy