Znak Boga żywego | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Znak Boga żywego

Znak Boga żywego

Objawienia i orędzia Matki Bożej z Marienfried
książka
Irene Corona
tłumacz: 
ks. Mieczysław Stebart COr
wydawca: 
Wydawnictwo AA

Nota o książce

Ja jestem Wielką Pośredniczką łask. Ojciec chce, aby świat uznał to zadanie Jego Służebnicy. Ludzie muszą wierzyć, że Ja, będąc Oblubienicą Ducha Świętego, jestem wierną Pośredniczką wszystkich łask. Mój Znak ma się ukazać. Rozpoznają go tylko moje umiłowane dzieci (…) Skrócenie dni ciemności zależy od was. Wasze modlitwy i wasze ofiary zniweczą obraz Bestii. Wtedy Ja będę mogła ujawnić się całemu światu w chwale Wszechmogącego. Wybierajcie mój Znak, aby wkrótce Bóg Jeden w Trójcy był czczony i poważany przez wszystkich… Gwiazda Otchłani będzie coraz bardziej okrutna w swej złości i będzie dokonywała coraz większych zniszczeń… Szatan będzie miał tok wielką moc, że wszyscy ci, którzy nie będą dobrze zabezpieczeni przy mnie, pozwolą się oszukać, ponieważ diabeł do tego stopnia jest uzdolniony do zaślepiania ludzi, że także najlepsi dadzą się zwieść…
fragmenty orędzia Maryi z Marienfried

25 kwietnia, 25 maja i 25 czerwca 1946 roku Najświętsza Maryja Panna ukazała się w miejscu nazwanym Marienfried 22-letniej Niemce Barbarze Reuss, przekazując jej orędzie o niezwykłej duchowej głębi, a wcześniej nauczyła ją modlić się Różańcem Niepokalanej. Tuż po objawieniach miejscowy biskup powołał specjalną komisję, która przeprowadziła śledztwo trwające od 1947 do 1950 roku. Komisja nie znalazła ani w orędziach, ani w kontekście objawień z Marienfried niczego sprzecznego z wiarą katolicką. O tych niezwykłych wydarzeniach i przestrogach Maryi opowiada ta książka.

Marienfried i Fatima są ściśle ze sobą związane. W Fatimie miejsce objawienia nazywa się „Cova da Ira”, Dolina pokoju, a Marienfried znaczy „Pokój Maryi”. Obydwa miejsca otrzymały od Boga specjalną misję niesienia światu, Kościołowi, ludziom, całej ludzkości tak bardzo upragnionego pokoju… Sanktuarium w Marienfried oznacza dla mnie syntezę pobożności maryjnej naszych czasów. Zalicza się ono do najważniejszych sanktuariów maryjnych Kościoła Katolickiego, w którym Motka Boża jest czczona w tak bardzo rozmaitych formach.
bp Venancio Pereira z diecezji Leiria-Fatima, słowa wygłoszone podczas pielgrzymki do Marienfried w 1974 roku

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2019
Oprawa: 
miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 
128
Wymiary: 
125x190 mm
Waga: 
0.18 kg
ISBN: 
978-83-7864-638-9
Autor
Irene Corona
Tłumacz
ks. Mieczysław Stebart COr

Tytuły tych samych autorów

14,90 zł
cena det. za
egz.
Dostawa już od 0 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Koszty dostawy
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0.00 zł
pliki do pobrania0.00 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy