Z wysokich Andów | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-17.00
Z wysokich Andów

Z wysokich Andów

książka
s. Gabriela Ewa Chodzińska OP

Nota o książce

Zbiór listów, które tworzą autobiograficzną opowieść misjonarki, która całym sercem zaangażowała się w służbę Bogu i ludziom w Boliwii. Z niezwykłą prostotą i szczerością zdradzają one zwykłe, codzienne chwile pełne trosk i trudności, jak i zachwyt Bogiem, który nieustannie kocha i prowadzi.

«Boliwia, kraj w Ameryce Południowej wydaje się być coraz bardziej znany w Polsce. Ubogi materialnie, ale bogaty kulturowo z urzekającą i dziewiczą przyrodą. Jak niektórzy mówią, kraj wielu „naj”: największe solnisko świata, zwane Salar de Uyuni, najwyżej położone żeglowne jezioro świata – Titicaca, lotnisko w El Alto i najwyżej położona stolica świata – La Paz. Boliwię odróżniają od pozostałych państw Ameryki Południowej jej mieszkańcy. W przeciwieństwie do mieszkańców tropiku, są to na ogół biedni, ciężko pracujący Indianie, którym przyszło żyć w bardzo trudnych warunkach przyrodniczych. Choć w wioskach wydaje się, że czas się zatrzymał, bo domy budowane są z suszonego w słońcu błota, pola obrabiane wołami, a dzieci idą do szkoły w butach zrobionych z opon samochodowych, to do miast dotarła cywilizacja w formie komputerów, internetu, telefonów komórkowych itp.
Kraj ten, bogaty niewyobrażalnej urody krajobrazami, skarbami spuścizny kolonialnej, barwnymi tubylczymi kulturami oraz pozostałościami po tajemniczych cywilizacjach przeszłości, jest jednym z najbardziej spokojnych i gościnnych w Ameryce Południowej, co czyni zeń wymarzony cel wypraw turystycznych. Ale ja nie dotarłam tam dla celów turystycznych. Jak to się stało, że znalazłam się w Boliwii?» (s.. Gabriela, ze Wstępu)

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2017
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
320
Wymiary: 
135x195 mm
Waga: 
0.36 kg
ISBN: 
978-83-63459-76-5
26,00 zł
cena det. za
egz.
Zamów do 12.00 - wysyłka dziś
Darmowa dostawa od 99 zł
Produkt dostępny w magazynie
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy