Wymiary decyzji menedżerskich | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Wymiary decyzji menedżerskich / Outlet

Wymiary decyzji menedżerskich

książka
Adam Biela
wydawca: 
Towarzystwo Naukowe KUL

Nota o książce

Książka stanowi prezentację schematów, modeli, technik behawioralnych, programów komputerowych oraz metod, które stanowią o potencjale metodologicznym analizy decyzyjnej. 

Kryterium efektywnej pracy na stanowisku menadżerskim jest podejmowanie trafnych decyzji, które przekładają się na korzystne dla firmy wskaźniki mikroekonomiczne, dla pracowników zaś są źródłem satysfakcji materialnej i psychicznej. 

Monografia niniejsza umożliwia poznanie złożoności wymiarów decyzji menedżerskich oraz zapoznanie się ze schematami i modelami analizy sytuacji decyzyjnej menedżera. Są to zarówno modele normatywne, jak i opisowe, dotyczące tak prostych wyborów menedżerskich, jak i wymagających zastosowania bardziej złożonych środków formalnych, opartych na metodzie skalowania wielowymiarowego (m.in. program Minissa i Pindis). Znajomość tych modeli może być przydatna dla specjalistów od analizy decyzyjnej, dla menedżerów różnych szczebli zarządzania, a także dla ich doradców. Przedstawione w książce schematy mogą być traktowane jako narzędzia, które pozwalają menedżerom łatwiej i trafniej podejmować decyzje w warunkach stresu rynkowego, a zwłaszcza w sytuacji budowania gospodarki rynkowej. 

Towar z kategorii Outlet
Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, zagięcia, zżółknięcia stron, itp. Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy. Ilość egz. ograniczona.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2001
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
240
Wymiary: 
145x205 mm
Waga: 
0.39 kg
ISBN: 
83-7306-007-3
Autor
Adam Biela
16,00 zł
taniej 20%
20,00 zł
cena det. za
egz.
Dostawa już od 0 zł
Koszty dostawy
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztexod 10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy