Wielka miłość i seks | wydawnictwowam.pl
Deon.pl Darmowa dostawa już od 0 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Wielka miłość i seks

Wielka miłość i seks

Z doświadczeń psychologa
CD
Szymon Grzelak
wydawca: 
Wydawnictwo Rhetos

Nota o płycie

Jaką wartość ma czystość przedmałżeńska z perspektywy psychologii? Czy seks ułatwia parze zakochanych zbudowanie trwałej relacji w przyszłym małżeństwie? 

Dobre i naturalne marzenia o wielkiej miłości popychają nas do szukania wyjątkowej relacji z druga osobą. Aby zakochanie mogło zaowocować piękną miłością na wiele lat, dobrze wiedzieć jak budować związek w pierwszym, najważniejszym okresie poznawania się. Zakochanie budzi ogromne pragnienie, by miłość wyrazić poprzez intymne pieszczoty i współżycie seksualne. Czy seks z chłopakiem, dziewczyną, którą kochasz, pomoże w rozwijaniu wielkiej miłości? Szymon Grzelak opowiada o tym, jak świadomie przeżywać seksualność własną i ukochanej osoby, z którą chcemy związać swoje życie. 

Konferencja „Wielka miłość i seks” została wygłoszona w Duszpasterstwie Akademickim „Dąb” w Warszawie 18 listopada 2010 r.

dr Szymon Grzelak  -  w latach 1997-2002 oraz 2006-2007 wykładowca na Wydziale Psychologii UW. Specjalizuje się w tematach miłości, seksualności i wychowania. Ma wieloletnie doświadczenie jako psycholog praktyk i badacz. Prowadzi zajęcia z młodzieżą szkolną i studencką, autorskie warsztaty dla rodziców oraz konsultacje indywidualne dla osób mających trudności w budowaniu związków i odnalezieniu drogi do trwałej miłości. Pomagał m.in. osobom wykorzystanym seksualnie, uzależnionym od seksu oraz doświadczającym skłonności homoseksualnych. Jest twórcą modelu profilaktyki zintegrowanej oraz autorem programów profilaktyki problemów młodzieży (w tym dynamicznie rozwijającego się programu „Archipelag Skarbów”). Autor książki naukowej pt. Profilaktyka ryzykownych zachowań seksualnych młodzieży

Fragmenty video

Wielka miłość i seks | Szymon Grzelak

Szczegółowe dane

Komplet zawiera: 
1 płyta CD Audio
Rok wydania: 
2010
Długość nagrania: 
1 godz 10 min
Wymiary: 
120x120 mm
Waga: 
0.03 kg
Autor
Szymon Grzelak
15,01 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 0 zł
Koszty dostawy
Poczta Polska, list ekonomiczny0 zł
powyżej 75 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 8.50 zł
paczkomaty InPost9.50 zł
stacje ORLEN8.50 zł
kioski RUCH8.50 zł
sklepy Żabka8.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl