Warto żyć zgodnie z naturą | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-17.00
Warto żyć zgodnie z naturą

Warto żyć zgodnie z naturą

książka
Jacek Pulikowski

Nota o książce

...czyli o płciowości, płodności, rodzicielstwie i metodach naturalnego planowania poczęć, głównie - ale nie tylko - z myślą o narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa.

Książka stanowi próbę przybliżenia ludziom Bożej i zarazem dającej szczęście wizji płciowości i płodności. Pierwsza część jest zapisem spotkania z narzeczonymi przygotowującymi się do małżeństwa w Kościele katolickim. Druga część to kompendium wiedzy na temat płodności. Omówiono metody naturalnego planowania poczęć, podstawy tych metod, ich filozofię i wymogi ich stosowania.

Nic tak nie uszczęśliwia człowieka, jak życie w zgodzie ze swą własną naturą – bycie sobą w pełni ludzkim wymiarze. Dla ludzi wierzących sprawa jest jasna, bo bycie sobą to bycie tym, do czego zostałem stworzony, przeznaczony, do czego „najlepiej się nadaję”. Mój Stwórca wie najlepiej, co dla mnie jest dobre, mówi mi o tym w swoim objawionym Słowie. W szczególnie skondensowany sposób przekazuje mi to w Dekalogu i podsumowującym go przykazaniu miłości. A MIłość jest własnie zadaniem, powołaniem i ostatecznym celem życia człowieka.  Autor

Szczegółowe dane

Wydanie: 
trzecie, poprawione, uzupełnione
Rok wydania: 
2015
Oprawa: 
miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 
304
Wymiary: 
130x200 mm
Waga: 
0.3 kg
ISBN: 
978-83-89282-62-0

Tytuły tych samych autorów

31,50 zł
cena det. za
egz.
Wysyłka w dniu jutrzejszym
Darmowa dostawa
Produkt dostępny w magazynie
Pocztex0 zł
paczkomaty InPost0 zł
sklepy Żabka0 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy