W świetle cienia | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
W świetle cienia

W świetle cienia

Trudności w drodze do szczęścia
książka
Piotr Kwiatek
wydawca: 
Wydawnictwo Serafin

Nota o książce

Niewątpliwie każdy z nas pragnie być szczęśliwy. Większość decyzji, które podejmujemy, wiąże się bezpośrednio z tym celem: zdobywamy wiedzę, inwestujemy w relacje rodzinne, podnosimy kwalifikacje zawodowe, nabywamy dobra materialne, rozwijamy duchowość. Byłoby fantastycznie, gdyby szczęście można było kupić jak drogocenną biżuterię czy dobrej marki samochód.

Po szczęście trzeba sięgać każdego dnia. To podróż, którą odbywa się nie tylko w słoneczne dni wolne od pracy i problemów. Podczas tej wędrówki można spotkać obok siebie radość i smutek, sukces i porażkę, wyjątkowość i przeciętność, świętość i grzeszność. Wszystko to tworzy jedną całość, podobną do wielobarwnej, różnorodnej, a zarazem zachwycającej mozaiki. Autor proponuje przyjazne spojrzenie na codzienne wyzwania pojawiające się na drodze do dobrego i udanego życia. Konflikty, porażki, etyczne dylematy, choroby oraz traumatyczne przeżycia nie tylko są trudnościami, ale również cennymi wskazówkami na drodze do odkrycia prawdziwego szczęścia. Mogą okazać się bezcennym źródłem życiowej mądrości. Jak cień integralnie łączy się ze światłem, tak szczęście nie istnieje bez zmagań oraz przeciwności.

Piotr Kwiatek OFMCap – doktor psychologii, kapłan i zakonnik. Wykłada psychologię komunikacji w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie oraz interwencje pozytywne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E. P. Seligmana.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2017
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
184
Wymiary: 
120x190 mm
Waga: 
0.24 kg
ISBN: 
978-83-63243-69-2
Autor
Piotr Kwiatek OFMCap

Tytuły tych samych autorów

21,99 zł
cena det. za
egz.
Dostawa już od 0 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0.00 zł
pliki do pobrania0.00 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy