Tato! Gdzie ja mam te plemniki? | wydawnictwowam.pl
Darmowa dostawa od 45 zł Mando.pl » Katechizmy »
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Tato! Gdzie ja mam te plemniki?

Tato! Gdzie ja mam te plemniki?

Dzieci pytają - rodzice odpowiadają
książka
Marek Babik

Nota o książce

Poradnik stawiający sobie za cel pomoc rodzicom w szczególnie kłopotliwym i częstokroć trudnym obszarze tematycznym, jakim jest rozmowa z dzieckiem o seksualności.

«Czy z przedszkolakiem należy rozmawiać o seksie? Czy to nie jest za wcześnie? Co on z tego zrozumie? Na takie pytania rodziców odpowiadam krótko: Nie mamy wyboru, musimy rozmawiać z naszymi dziećmi o seksualności. Dlaczego? Po pierwsze, nasze dzieci są inteligentne. Od najwcześniejszych lat bacznie obserwują rzeczywistość i starają się ją zrozumieć. Klasyczne pytanie o to, skąd się biorą dzieci, nie jest przejawem zepsucia, ale logiczną konsekwencją obserwacji świata (…). Po drugie, rodzice są odpowiedzialni za to, z jakich źródeł dziecko będzie czerpać informacje (…). Jeśli nie będzie pytało rodziców o tę sferę życia, całą wiedzę zaczerpnie z otoczenia, z tzw. ulicy» (Z książki)

dr Marek Babik - autor licznych publikacji naukowych z zakresu wychowania seksualnego, twórca i realizator warsztatów, dotyczących tej tematyki, przeznaczonych dla nauczycieli i wychowawców. Szczególnie interesują go tzw. obszary trudne, uznawane jako tabu, m.in. problematyka seksualności małego dziecka. W swoich opracowaniach obok niezbędnej teorii stara się kłaść duży nacisk na praktykę, podpowiadając rodzicom proste, ale skuteczne metody wychowawcze. Prywatnie mąż oraz tata córki i trzech synów.  

Fragmenty video

Marek Babik Tato! Gdzie ja mam te plemniki?

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2013
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
136
Wymiary: 
130x200 mm
Waga: 
0.17 kg
ISBN: 
978-83-89947-48-2

Tytuły tych samych autorów

21,85 zł
taniej 7%
23,50 zł
cena det. za
egz.

Powiadom mnie o dostępności

Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy