Tato! Gdzie ja mam te plemniki? | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Tato! Gdzie ja mam te plemniki?

Tato! Gdzie ja mam te plemniki?

Dzieci pytają - rodzice odpowiadają
książka
Marek Babik
wydawca: 
Wydawnictwo Rubikon

Nota o książce

Poradnik stawiający sobie za cel pomoc rodzicom w szczególnie kłopotliwym i częstokroć trudnym obszarze tematycznym, jakim jest rozmowa z dzieckiem o seksualności.

«Czy z przedszkolakiem należy rozmawiać o seksie? Czy to nie jest za wcześnie? Co on z tego zrozumie? Na takie pytania rodziców odpowiadam krótko: Nie mamy wyboru, musimy rozmawiać z naszymi dziećmi o seksualności. Dlaczego? Po pierwsze, nasze dzieci są inteligentne. Od najwcześniejszych lat bacznie obserwują rzeczywistość i starają się ją zrozumieć. Klasyczne pytanie o to, skąd się biorą dzieci, nie jest przejawem zepsucia, ale logiczną konsekwencją obserwacji świata (…). Po drugie, rodzice są odpowiedzialni za to, z jakich źródeł dziecko będzie czerpać informacje (…). Jeśli nie będzie pytało rodziców o tę sferę życia, całą wiedzę zaczerpnie z otoczenia, z tzw. ulicy» (Z książki)

dr Marek Babik - autor licznych publikacji naukowych z zakresu wychowania seksualnego, twórca i realizator warsztatów, dotyczących tej tematyki, przeznaczonych dla nauczycieli i wychowawców. Szczególnie interesują go tzw. obszary trudne, uznawane jako tabu, m.in. problematyka seksualności małego dziecka. W swoich opracowaniach obok niezbędnej teorii stara się kłaść duży nacisk na praktykę, podpowiadając rodzicom proste, ale skuteczne metody wychowawcze. Prywatnie mąż oraz tata córki i trzech synów.  

Fragmenty video

Marek Babik Tato! Gdzie ja mam te plemniki?

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2013
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
136
Wymiary: 
130x200 mm
Waga: 
0.17 kg
ISBN: 
978-83-89947-48-2
Autor
Marek Babik

Tytuły tych samych autorów

23,50 zł
cena det. za
egz.
Dostawa już od 0 zł
Koszty dostawy
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
stacje ORLEN10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy