Targ zamknięty | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Targ zamknięty

Targ zamknięty

Lekcje Hioba · Droga do zbawienia
książka
Adam Szustak OP
wydawca: 
RTCK
Targ zamknięty

Nota o książce

Porzuć wreszcie handel z Bogiem, aby zrobić przestrzeń dla tego co najcenniejsze: dla relacji opartej na wolności.

Panie, wysłuchaj mnie… Widzisz, jak bardzo się staram. Co jeszcze mam zrobić, aby zasłużyć na Twoje błogosławieństwo? Kto z nas choć raz nie odbył takiej rozmowy z Bogiem? Ilu z nas każdego dnia tak się modli, obiecując Bogu swoje dobre uczynki w zamian za Jego łaski? A co, jeśli to i tak nie działa? A co, jeśli Boga wcale nie obchodzi jakie ofiary mu składasz… bo On i tak chce Ci dawać swoje łaski całkowicie za darmo?!

O tym, żeby powiedzieć konferencję o Księdze Hioba myślałem już od 6 lat, ale miałem wrażenie, że nie wiem o czym tu trzeba powiedzieć. Niemal każdy uważa, że jest to część Biblii najbardziej poświęcona temu, co to znaczy i dlaczego tak się dzieje, że ludzie cierpią i jaka jest na to odpowiedź Boga. Ja natomiast, od samego początku, miałem przekonanie, że ta księga nie jest o tym, choć również stawia te pytania, ale nie to jest jej głównym tematem. Podczas ostatniego roku dotarło do mnie, jakie jest główne pytanie tej księgi, a gdy wie się, jakie jest pytanie wtedy można szukać odpowiedzi. Dlatego mówię o Księdze Hioba dopiero dzisiaj…  Adam Szustak OP

Specjalnie do tej publikacji Jacek Hajnos OP przygotował cykl prac odnoszących się do życia współczesnego człowieka. Jest to 10 ilustracji, wykonanych tuszem na kartonie, ukazujących teraźniejsze oblicze biblijnego Hioba. Oryginały prac oraz 2 dodatkowe ilustracje trafią na wystawy do kilku największych miast w Polsce, po czym zostaną wylicytowane, a cały przychód z licytacji zasili konto jednej z fundacji.

Jacek Hajnos OP – rysownik, malarz, grafik, laureat dziesiątek konkursów w Polsce i zagranicą, autor książki-albumu Różnica, tym razem zainspirowany nauczaniem swojego współbrata – Adama Szustaka OP, stworzył cykl, który zaskakuje i stawia trudne pytania o kondycję współczesnego człowieka w odniesieniu do Boga.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2018
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
192
Wymiary: 
140x210 mm
Waga: 
0.34 kg
ISBN: 
978-83-65927-45-3
Seria wydawnicza: 
Jestem legendą

Tytuły tych samych autorów

32,00 zł
cena det. za
egz.

Powiadom mnie o dostępności

Produkt chwilowo niedostępny
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy