Tajemnice różańca - memory | wydawnictwowam.pl
Darmowa dostawa od 45 zł Mando.pl » Katechizmy »
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Tajemnice różańca - memory

Tajemnice różańca - memory

gra
Wiek 4+
Tajemnice różańca - memory

Nota o produkcie

Gra pamięciowa „Tajemnice różańca” to gra przeznaczona dla 2 do 6 graczy, w wieku od 4 do 7 lat. Czas jej trwania wynosi ok. 30 minut. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości par kartoników o tym samym wzorze. Pudełko z ;grą zawiera 20 par kartoników z tajemnicami różańca. Przed rozpoczęciem gry należy wyjąć kartoniki z pudełka, odwrócić je rewersem do góry, tak by nie było widać żadnego wizerunku tajemnic różańcowych. Następnie trzeba wymieszać je oraz ułożyć obok siebie w miejscu łatwo dostępnym dla wszystkich graczy. Najmłodszy gracz rozpoczyna grę.

Zasady gry

W swojej turze gracz losuje dwa kartoniki i odwraca je obrazkami do góry, w ten sposób, aby każdy z graczy mógł zobaczyć na nich ilustracje. Jeżeli kartoniki ukazują różne tajemnice, wówczas gracz odwraca je z powrotem reweresem do góry i następny gracz (po jego lewej stronie) zaczyna swoją turę. Jeżeli oba kartoniki przedstawiają tę samą tajemnicę, gracz zabiera do siebie odkrytą parę i odwraca dwa kolejne kartoniki. Postępuje tak, dopóki nie odkryje dwóch różnych kartoników.

Zakończenie gry

Gra kończy się, gdy wszystkie kartoniki zostaną odkryte i zabrane przez graczy. Wygrywa gracz, któremu udało się zebrać najwięcej kartoników.

Liczba graczy: 2-6

Pudełko zawiera:

  • 40 kart memory

Szczegółowe dane

Wymiary: 
295x190x50 mm
Waga: 
0.53 kg
37,00 zł
cena det. za
egz.

Powiadom mnie o dostępności

Produkt chwilowo niedostępny
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy