Deon.pl Darmowa dostawa już od 50 zł

Pokaż tylko produkty WAM

Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00

Święty ogień i żywe kamienie

książka
Ulf Ekman
tłumacz: 
Karolina Rosół
wydawca: 
Wydawnictwo Zacheusz

Nota o książce

Czego może dokonać w naszym życiu pełen miłości, a zarazem oczyszczający i wypalający ogień Ducha Świętego? Dlaczego tak ważne jest, by Kościół był pełen miłości, pokory i jedności? Jak ja mogę odnaleźć prawdziwe szczęście, właściwy rozwój oraz głębokie spełnienie jako członek Ciała Jezusa – żywy kamień, niezbędny element budulcowy Jego Świątyni tu na ziemi? Co jest potrzebne, by Kościół skutecznie realizował swoją misję i by coraz więcej osób doświadczyło Bożej miłości?

Odpowiedzi na te kluczowe pytania znajdują się w książce „Święty ogień i żywe kamienie” autorstwa Ulfa Ekmana. Książce, która dotyka, budzi głód Bożego działania i rozpala serce. 

„Ogień Ducha, który jest zapalony w naszych sercach, gdy zajmujemy to stanowisko przed Bogiem, nie stanowi ognia wariackiej aktywności, ognia sentymentalnej emocjonalności, ani też ognia fałszywego zapału – to jest ogień miłości. (...) Ten ogień wypiera egoizm oraz wpaja nową miłość do Jezusa, Kościoła i ludzi wokół nas. Pan pragnie zapalić go w naszych sercach, aby Ciało Chrystusa mogło być wznoszone jako Świątynia, w której rozlega się pełne mocy i płynące z serca uwielbienie, w której odważnie jest głoszone Słowo Boże, w której jasno płonie ogień modlitwy, w której pulsuje życie Ducha i dzieją się cuda, w której ciepło, chwała i światło prowadzą ludzi wprost w otwarte ramiona Jezusa”. Autor

 

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2016
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
132
Wymiary: 
125x195 mm
Waga: 
0.18 kg
ISBN: 
978-83-945033-1-4
Autor
Ulf Ekman
Tłumacz
Karolina Rosół

Tytuły tych samych autorów

18,01 zł
taniej 10%
20,00 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 50 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
powyżej 50 zł0 zł
poczta priorytetowaod 6.90 zł
paczkomaty InPostod 6.90 zł
stacje ORLENod 6.50 zł
odbiór w punkcieod 6.50 zł
kurierod 10.90 zł
wyślij jako prezentod 10.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl