Święty ogień i żywe kamienie | wydawnictwowam.pl
Deon.pl Darmowa dostawa już od 0 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00
Święty ogień i żywe kamienie

Święty ogień i żywe kamienie

książka
Ulf Ekman
tłumacz: 
Karolina Rosół
wydawca: 
Wydawnictwo Zacheusz

Nota o książce

Czego może dokonać w naszym życiu pełen miłości, a zarazem oczyszczający i wypalający ogień Ducha Świętego? Dlaczego tak ważne jest, by Kościół był pełen miłości, pokory i jedności? Jak ja mogę odnaleźć prawdziwe szczęście, właściwy rozwój oraz głębokie spełnienie jako członek Ciała Jezusa – żywy kamień, niezbędny element budulcowy Jego Świątyni tu na ziemi? Co jest potrzebne, by Kościół skutecznie realizował swoją misję i by coraz więcej osób doświadczyło Bożej miłości?

Odpowiedzi na te kluczowe pytania znajdują się w książce „Święty ogień i żywe kamienie” autorstwa Ulfa Ekmana. Książce, która dotyka, budzi głód Bożego działania i rozpala serce. 

„Ogień Ducha, który jest zapalony w naszych sercach, gdy zajmujemy to stanowisko przed Bogiem, nie stanowi ognia wariackiej aktywności, ognia sentymentalnej emocjonalności, ani też ognia fałszywego zapału – to jest ogień miłości. (...) Ten ogień wypiera egoizm oraz wpaja nową miłość do Jezusa, Kościoła i ludzi wokół nas. Pan pragnie zapalić go w naszych sercach, aby Ciało Chrystusa mogło być wznoszone jako Świątynia, w której rozlega się pełne mocy i płynące z serca uwielbienie, w której odważnie jest głoszone Słowo Boże, w której jasno płonie ogień modlitwy, w której pulsuje życie Ducha i dzieją się cuda, w której ciepło, chwała i światło prowadzą ludzi wprost w otwarte ramiona Jezusa”. Autor

 

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2016
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
132
Wymiary: 
125x195 mm
Waga: 
0.18 kg
ISBN: 
978-83-945033-1-4
Autor
Ulf Ekman
Tłumacz
Karolina Rosół

Tytuły tych samych autorów

20,00 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 0 zł
Koszty dostawy
Poczta Polska, list ekonomiczny0 zł
powyżej 75 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 8.50 zł
paczkomaty InPost9.50 zł
stacje ORLEN8.50 zł
kioski RUCH8.50 zł
sklepy Żabka8.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl