Deon.pl Darmowa dostawa już od 50 zł

Pokaż tylko produkty WAM

Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00
Bestseller

Rozdroża

książka
William Paul Young
tłumacz: 
Maria Gębicka-Frąc
wydawca: 
Wydawnictwo Nowa Proza

Nota o książce

Nowa powieść autora Chaty, której bohater – zawodowo człowiek sukcesu, prywatnie zaś samotny, sfrustrowany, opuszczony przez najbliższych egoista. W konsekwencji upadku zapada w śpiączkę i „budzi się” w surrealistycznym świecie, w którym przeżywa ponownie swoje wzloty i upadki. Spotyka tam Irlandczyka Jacka, "obcego", który pociesza i babcię, która gotuje z "sekretnych receptur rodzinnych." Babcia uczy również o śmierci, przebaczeniu, i tym co się znajduje pomiędzy czasem i wyborem.

Tak jak w przedstawionym w Chacie opisie chrześcijańskiej Trójcy, tak i tutaj Bóg, Jezus i Duch Święty mają wzbudzać kontrowersje. Young w wywiadzie dla Publishers Weekly przyznaje że książka Rozdroża "... rodzi nowe pytania" i mówi, że prawdopodobnie znajdą się czytelnicy, którym powieść może się nie spodobać. Chociaż dopiero trzeci rozdział książki przykuwa uwagę czytelnika, pierwsze dwa rozdziały są potrzebne, aby zrozumieć resztę opowieści. Potem tempo narasta i stawia Anthony’ego wobec fundamentalnego wyboru, który Jezus miał na myśli kiedy powiedział: "...wybierz jedną osobę aby ją fizycznie uzdrowić... tylko jedną ... a kiedy zrobisz to, wraz z Twoim wyborem, Twoja podróż się skończy". Wyjątkowa podróż uzdrowienia, którą przechodzi Anthony, jest tajemnicą owiniętą fascynującą fantazją.

Young, jak wcześniej, po mistrzowsku oddaje poczucie powszechnego cierpienia i bólu, ucząc, że wybory są tam, gdzie potrafimy je zobaczyć.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
drugie
Rok wydania: 
2017
Oprawa: 
twarda
Liczba stron: 
320
Wymiary: 
130x200 mm
Waga: 
0.26 kg
ISBN: 
978-83-7534-069-3
Autor
William Paul Young
Tłumacz
Maria Gębicka-Frąc

Tytuły tych samych autorów

33,21 zł
taniej 10%
36,90 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 50 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
powyżej 50 zł0 zł
poczta priorytetowaod 6.90 zł
paczkomaty InPostod 6.90 zł
stacje ORLENod 6.50 zł
odbiór w punkcieod 6.50 zł
kurierod 10.90 zł
wyślij jako prezentod 10.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl