Różaniec rowerowy b-Rose | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Różaniec rowerowy b-Rose Szaro-pomarańczowy

Różaniec rowerowy b-Rose

Szaro-pomarańczowy
różaniec
Różaniec rowerowy b-Rose Szaro-pomarańczowy

Nota o produkcie

Różaniec rowerowy, obrotowa głowica z jasno szarego plastiku, z pomarańczowymi paciorkami. 

Różaniec można zamontować na kierownicy roweru; ułatwia bezpieczne odmawianie modlitwy różańcowej w trakcie jazdy. Jako produkt całkowicie innowacyjny jest objęty ochroną patentową. 

Różaniec rowerowy b-Rose najlepiej zamontować na kierownicy roweru w niedalekiej odległości od rączki. Jadąc na rowerze możemy kciukiem przekręcać ruchomą tarczę różańca, przekładając tym samym kolejne paciorki. Początek i koniec modlitwy wyznaczony jest poprzez położenie krzyżyka względem kierownicy roweru - zazwyczaj prostopadłe. 

Umożliwia bezpieczne kierowanie rowerem w trakcie modlitwy, gdyż cały czas możemy dłonią silnie trzymać rączkę kierownicy. Zapewnia dobre zliczanie modlitw, nawet jeśli będziemy musieli odjąć rękę od różańca (pozycja różańca wskazuje, ile zostało jeszcze do końca).

Różaniec rowerowy można też z powodzeniem wykorzystać w innych sytuacjach niż jazda na rowerze. Przykładowo nadaje się dobrze na montaż do wózka dziecięcego.

Zamocowanie różańca na rowerze nie powinien nastręczać większych trudności. W opakowaniu znajduje się zestaw montażowy. 

Należy: 

  • odkręcić dolną obejmę; 
  • przykleić podkładki z gumy piankowej (białe) do wewnętrznej strony obejmy;
  • założyć różaniec na kierownice rowerową i dokręcić dołączonym kluczem ampulowym dolną obejmę. Warto śrubki dokręcać w miarę równomiernie. 

Jeśli różaniec będzie montowany na kierownice o małej średnicy (rowerki dziecięce, starsze typy rowerów) można użyć dodatkowych czarnych podkładek gumowych, pod spód białych piankowych. Dodatkowo w zestawie montażowym jest zapasowy paciorek. 

Należy zwrócić uwagę iż różaniec nie jest symetryczny (okrąg nie dzieli się na 11 części symetrycznie! ). Zatem tylko w jednym z dwóch możliwych kierunków (a ściślej zwrotów) zamontowania krzyżyk, w położeniu początkowym, będzie usytuowany na wprost kierunku jazdy.

Zapakowany w pudełku o wymiarach 10x8x7 cm.

Szczegółowe dane

Wymiary: 
100x80x70 mm
Waga: 
0.13 kg
56,00 zł
cena det. za
szt.

Powiadom mnie o dostępności

Produkt chwilowo niedostępny
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy