Przejście | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Przejście

Przejście

Śmierć i to, co potem…
książka
Piotr Kalinowski
tłumacz: 
Aniela Czendlik
wydawca: 
Wydawnictwo AA

Nota o książce

Książka poświęcona jest najważniejszej dla człowieka sprawie – śmierci. Tanatologia, czyli nauka o śmierci jest stosunkowo młoda, lecz już przyniosła światu nowe rozumienie procesu umierania i samej śmierci. Potwierdza ona chrześcijańską doktrynę: kiedy człowiek umiera, jakaś część jego osobowości przechodzi do nowego rodzaju bytu, nowej rzeczywistości i dalej w pełni świadomie istnieje.

Wątpliwości, co do istnienia pośmiertnego, są czymś w pełni naturalnym. Człowiek jest tak skonstruowany, że przyjmuje bez zastrzeżeń jedynie to, co sam przeżył lub z czym styka się w codziennym życiu. Bóg daje nam objawienie na poziomie naszej dzisiejszej wiedzy naukowej i naszych możliwości poznawczych. Jak się do niego odnieść – to problem osobistej wrażliwości, dojrzałości i świadomego wyboru każdego z nas.

Prezentowany tytuł to niezwykła książka lekarza, który spogląda za zasłonę oddzielającą życie od śmierci. „Podjąłem się próby porównania doświadczeń medyków przeprowadzających reanimacje z pracami teologów chrześcijańskich i wybitnych współczesnych naukowców, by w ten sposób pomóc lepiej zrozumieć prawdziwe znaczenie nowej wiedzy, która dopiero wkracza do świata nauki”. Autor

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2015
Oprawa: 
miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 
296
Wymiary: 
145x205 mm
Waga: 
0.34 kg
ISBN: 
978-83-7864-900-7

Tytuły tych samych autorów

29,90 zł
cena det. za
egz.

Powiadom mnie o dostępności

Produkt chwilowo niedostępny
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy