Przedziwny sekret Różańca Świętego | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-17.00
Przedziwny sekret Różańca Świętego / Promic

Przedziwny sekret Różańca Świętego

wraz z Metodami odmawiania Różańca
książka
św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
tłumacz: 
Agnieszka Kuryś

Nota o książce

Dlaczego teksty sprzed kilkuset lat przemawiają do nas, współczesnych, zabieganych, zapracowanych i żyjących w coraz większej mierze w przestrzeniach internetu? Wydaje się, że kluczem do odpowiedzi na to pytanie jest to, że ich Autorzy płonęli żarliwością i zanurzeni byli w Bogu, jedynym rzeczywistym, i dzięki termu ich słowa, proste i niewyszukane, zawierają w sobie coś z Prawdy wiecznej.

Do takich Autorów należy z pewnością św. Ludwik. W niniejszej publikacji zostały zawarte dwa jego mniejsze dzieła dotyczące modlitwy różańcowej. Mało kto w historii Kościoła tak jasno ukazuje sens i głębię tajemnicy oraz niepojętą potęgę tej modlitwy.

Drogi współbracie, jeśli chcesz żyć zgodnie z modą i postępować modnie, czyli od czasu do czasu popaść w grzech śmiertelny, a potem iść do spowiedzi, unikać grzechów rażących i wołających o pomstę do nieba, a zachowywać pozory uczciwości, niekoniecznie musisz się tyle modlić, odmawiać tyle różańców. (…) Jeśli jednak jak prawdziwy chrześcijanin, który chce się prawdziwie zbawić i podążać w ślady świętych, chcesz w ogóle nie popaść w grzech śmiertelny, chcesz rozerwać wszystkie zasadzki i zgasić wszystkie płonące strzały diabła, musisz modlić się nieustannie, jak nauczał i jak nakazał Jezus Chrystus.  (Fragment książki)

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2018
Oprawa: 
twarda
Liczba stron: 
288
Wymiary: 
110x170 mm
Waga: 
0.32 kg
ISBN: 
978-83-7502-660-3

Tytuły tych samych autorów

24,90 zł
cena det. za
egz.
Zamów do 12.00 - wysyłka dziś
Darmowa dostawa od 25 zł
Produkt dostępny w magazynie
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy