Oddanie 33 | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Oddanie 33 Wydanie bez płyty

Oddanie 33

Wydanie bez płyty
książka
Adrian Pakuła

Nota o książce

33-dniowe rekolekcje oddania życia Matce Bożej

Napiszę krótko, ale mam nadzieję treściwie. Jeszcze nigdy żadne rekolekcje nie dały mi tyle, co te przeżywane właśnie za pośrednictwem tych 33 dni rozważań. Z radością czekam na kolejny dzień. Materiały rozważań mają w sobie światło Ducha Świętego, ponieważ są pouczające, pełne nadziei, radości i inspirujące. Dużo mi rozjaśniły i nauczyły i teraz wiem, że o zawierzeniu nie wiedziałam prawie nic.
Magdalena

Rekolekcje zmieniły mnie niesamowicie. Zmieniło się moje nastawienie do Boga, ludzi, świata. Zniknął mój strach i niepokój, uspokoiłam się wewnętrznie. Ach jak mi tego było trzeba! Jak miłość Boża działa! Teraz dostrzegam, jak Bóg działa w moim życiu, chociaż to dopiero początek. Umiem walczyć z grzechami. Bardzo dużo dowiedziałam się z tych rekolekcji i zaczęłam żyć tak jakby od nowa. Nie jest to łatwe, ale jakież piękne. Polecam każdemu przeżyć te rekolekcje. Dziękuję za nie.
Mariola

W czasie odbywania rekolekcji pojednałam się z mamą, wybaczyłam jej wszystkie zranienia.. Po raz pierwszy od lat zaczęłam z nią normalnie rozmawiać. I już kilka weekendów spędziłyśmy razem ciesząc się sobą. Maryja czuwa nad nami i otacza nas płaszczem swojej opieki. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica !!! Nasza Najukochańsza Mamusia!
Paulina

Bardzo cieszy mnie to, że wiele osób zdecydowało się na osobiste oddanie  Niepokalanemu Sercu Maryi. To już tysiące wiernych świeckich, którzy wraz ze swymi duszpasterzami zawierzyli swoje życie Bogu przez Maryję. Taką samą drogą duchowości szli nasi wielcy rodacy: św. Maksymilian Maria Kolbe, św. Jan Paweł II czy Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński.
ks. abp Stanisław Gądecki

Szczegółowe dane

Wydanie: 
drugie
Rok wydania: 
2021
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
404
Wymiary: 
170x240 mm
Waga: 
0.79 kg
ISBN: 
978-83-955107-3-1

Tytuły tych samych autorów

32,80 zł
taniej 20%
41,00 zł
cena det. za
egz.
Wysyłka w dniu jutrzejszym
Darmowa dostawa od 99 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy