Objawienia Maryjne | wydawnictwowam.pl
Deon.pl Darmowa dostawa już od 0 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-17.00
Objawienia Maryjne

Objawienia Maryjne

Fatima, Lourdes, Guadalupe
DVD
wydawca: 
Wydawnictwo Promyczek

Nota o filmie

Fatima, Lourdes i Guadalupe to miejscowości słynące na całym świecie z cudów, które naprawdę się tam wydarzyły. Gdy najmłodsi widzowie o nich usłyszą, już zawsze będą pamiętać, że idąc przez życie z Maryją, niczego nie muszą się bać. Na płycie znajdują się 3 półgodzinne filmy animowane produkcji amerykańskiej z polskim dubbingiem, opowiadające historię objawień maryjnych w tych trzech sanktuariach. Nagrany został również BONUS – felieton o sanktuarium w La Salette (objawienie w roku 1846).

„Objawienia Maryjne” były pierwszymi filmami rysunkowymi, które powstały w studiu CCC of America w 1988 r. do serii filmów dla dzieci „Święci i bohaterowie” (ang. Saints and Heroes. An animated stories). Według CCC of America filmy o objawieniach maryjnych są bestsellerem wśród filmów religijnych w Stanach Zjednoczonych. Jak widać, film rysunkowy wciąż pozostaje doskonałym narzędziem przekazu dzieciom ważnych treści. Warto, aby i wasze dzieci poznały Piękną Panią, do czego zachęca Jan Paweł II:

"Drodzy chłopcy i dziewczęta! (…) Matka Boża potrzebuje Was wszystkich, aby pocieszyć Jezusa, który jest smutny z powodu krzywd, które Mu się wyrządza. Ona potrzebuje Waszych modlitw i ofiar za grzeszników. Poproście Waszych rodziców i nauczycieli, ażeby Was zapisali do „szkoły” Matki Bożej, ażeby Maryja uczyła Was stawać się podobnymi do pastuszków, którzy się czynili to, o co Ona ich prosiła." 13 maja 2000 r.
 

Szczegółowe dane

Komplet zawiera: 
1 płyta DVD
Rok wydania: 
2012
Długość nagrania: 
95 min
Lektor: 
dubbing
Wymiary: 
135x190 mm
Waga: 
0.08 kg
Format obrazu: 
16:9
Seria wydawnicza: 
Niezwykłe opowieści
27,00 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 0 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
Poczta Polska, list ekonomiczny0 zł
powyżej 75 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 8.50 zł
paczkomaty InPost9.50 zł
stacje ORLEN8.50 zł
kioski RUCH8.50 zł
sklepy Żabka8.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl