Objawienia Maryjne | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Objawienia Maryjne

Objawienia Maryjne

Fatima, Lourdes, Guadalupe
DVD

Nota o filmie

Fatima, Lourdes i Guadalupe to miejscowości słynące na całym świecie z cudów, które naprawdę się tam wydarzyły. Gdy najmłodsi widzowie o nich usłyszą, już zawsze będą pamiętać, że idąc przez życie z Maryją, niczego nie muszą się bać. Na płycie znajdują się 3 półgodzinne filmy animowane produkcji amerykańskiej z polskim dubbingiem, opowiadające historię objawień maryjnych w tych trzech sanktuariach. Nagrany został również BONUS – felieton o sanktuarium w La Salette (objawienie w roku 1846).

„Objawienia Maryjne” były pierwszymi filmami rysunkowymi, które powstały w studiu CCC of America w 1988 r. do serii filmów dla dzieci „Święci i bohaterowie” (ang. Saints and Heroes. An animated stories). Według CCC of America filmy o objawieniach maryjnych są bestsellerem wśród filmów religijnych w Stanach Zjednoczonych. Jak widać, film rysunkowy wciąż pozostaje doskonałym narzędziem przekazu dzieciom ważnych treści. Warto, aby i wasze dzieci poznały Piękną Panią, do czego zachęca Jan Paweł II:

"Drodzy chłopcy i dziewczęta! (…) Matka Boża potrzebuje Was wszystkich, aby pocieszyć Jezusa, który jest smutny z powodu krzywd, które Mu się wyrządza. Ona potrzebuje Waszych modlitw i ofiar za grzeszników. Poproście Waszych rodziców i nauczycieli, ażeby Was zapisali do „szkoły” Matki Bożej, ażeby Maryja uczyła Was stawać się podobnymi do pastuszków, którzy się czynili to, o co Ona ich prosiła." 13 maja 2000 r.
 

Szczegółowe dane

Komplet zawiera: 
1 płyta DVD
Rok wydania: 
2012
Długość nagrania: 
95 min
Lektor: 
dubbing
Wymiary: 
135x190 mm
Waga: 
0.08 kg
Format obrazu: 
16:9
Seria wydawnicza: 
Niezwykłe opowieści
27,00 zł
cena det. za
egz.

Powiadom mnie o dostępności

Produkt chwilowo niedostępny
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy