Mówią o nas: niewierni | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Mówią o nas: niewierni

Mówią o nas: niewierni

Autentyczne historie chrześcijan prześladowanych przez islamskich ekstremistów na Bliskim Wschodzie
książka
Mindy Belz
tłumacz: 
Tomasz Tesznar
wydawca: 
Aetos Media

Nota o książce

Dziennikarka Mindy Belz już od wielu lat zajmuje się tematem prześladowań chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Jej najnowsza książka zawiera poruszającą relację o tym, co znaczy być uczniem Jezusa w tamtym rejonie świata. To wstrząsająca, lecz również inspirująca opowieść o ludziach niezachwianej wiary.

Chrześcijanie w Iraku i Syrii nieustannie zmagają się ze śmiertelnym zagrożeniem. W tamtejszych kościołach eksplodują bomby, giną kapłani i pastorzy, a chrześcijańskie dzieci porywane są dla okupu. Rodzinom, których przodkowie przetrwali dwa tysiące lat w regionie przemierzanym niegdyś przez Chrystusa, grozi śmierć z rąk islamskich terrorystów.

Są tematy, które dzisiejszy świat chciałby przemilczeć. Osoby, o których wolałby zapomnieć. Książka "Mówią o nas: niewierni" to zaproszenie czytelnika do wsłuchania się w głos cierpiących chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Życzę «niespokojnej» i owocnej lektury.  ks. prof. Waldemar Cisło,  Pomoc Kościołowi w Potrzebie

Myślę, że poprzez tę książkę Pan Bóg pragnie, żebyśmy dostrzegli wierzących braci i siostry w potrzebie, a jednocześnie na ich przykładzie uczy nas ważnej lekcji. Kościół w Iraku i Syrii przeszedł przez ogień prób i dzięki temu zrozumiał, że nie chodzi o jego siłę kryjącą się w ilości wiernych, majątku czy władzy, ale o miłość Chrystusową, którą ma wobec braci, a także swoich wrogów. Głębokie zrozumienie tej kwestii jest równie ważne dla nas – Polaków. 
Leszek Osieczko, Open Doors Polska

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2018
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
424
Wymiary: 
150x225 mm
Waga: 
0.78 kg
ISBN: 
978-83-61097-63-1
Autor
Mindy Belz
Tłumacz
Tomasz Tesznar
44,90 zł
cena det. za
egz.
Dostawa już od 0 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
stacje ORLEN10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy