Morderstwo w zimowy dzień | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Morderstwo w zimowy dzień

Morderstwo w zimowy dzień

ebook
Merryn Allingham
dostępne też, jako: 
46,90 zł
tłumacz: 
Ewa Ratajczyk
wydawca: 
Mando

Informacja o ebooku

Dla Flory Steele bujanie w obłokach i leniwe popołudnia to już przeszłość. Nadchodzą zmiany, których nie da się powstrzymać!

Kiedy w zimny styczniowy dzień Flora wybiera się na spacer po molo, nie spodziewa się, że we wzburzonych wodach zauważy ciało młodej kobiety. Jest zszokowana, gdy odkrywa, że ofiarą jest ktoś, kogo zna...

Przekonana, że w okolicy doszło do morderstwa, dociekliwa właścicielka księgarni prosi Jacka Carringtona, pisarza kryminałów, aby pomógł jej odkryć prawdę. Tylko razem mają szansę zdemaskować zbrodniarza.

Kłótnia na przyjęciu, odwołana wizyta u fryzjera i czerwony pompon znaleziony na drewnianym pomoście, na którym ostatnio widziano kobietę… Wszyscy mieszkańcy wioski są podejrzani. Kto z nich ma krew na rękach? Raymond, porzucona pierwsza miłość? Harry – najnowszy ukochany? A może Evelyn, jego zazdrosna żona? Flora za wszelką cenę pragnie rozwiązać zagadkę. Czy nie jest to jednak zbyt niebezpieczne?

Intrygująca powieść kryminalna osadzona w scenerii angielskiej wioski Abbeymead. Idealna dla fanów Sherlocka Holmesa i Herkulesa Poirota.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2023
Liczba stron: 
328 (pdf)
ISBN: 
978-83-277-3627-7
Licencja typu: 
Plik

Tytuły tych samych autorów

30,49 zł
taniej 35%
46,90 zł
cena det. za
plik
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,18 zł
Kupując otrzymujesz format: 
PDFEPUBMOBI
Produkt dostępny on-line
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy