Moc wysokiej wrażliwości | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Moc wysokiej wrażliwości

Moc wysokiej wrażliwości

Wykorzystaj swój ukryty potencjał
książka
Amanda Cassil
tłumacz: 
Ilona Jurkiewicz-Buchała

Nota o książce

Czy masz wrażenie, że cechuje cię większa wrażliwość na doznania niż innych ludzi? Czy łatwo ulegasz przestymulowaniu lub wolniej przetwarzasz informacje? Być może wciąż czujesz wyczerpanie, a inni uważają cię za „nerwusa”. Może z trudem zdążasz ze wszystkimi obowiązkami domowymi lub odczuwasz przeciążenie i znużenie pracą, a kontakty z ludźmi cię przytłaczają, nadmiar spraw powoduje zaś stres i ból głowy. Być może zastanawiasz się: „Co robię źle? Dlaczego jest mi dużo trudniej niż innym?”.

Możliwe, że jesteś wysoko wrażliwą osobą (WWO).Funkcjonowanie w świecie, który nie jest dostosowany do twojej wrażliwości, może być przytłaczające i trudne. W tej książce znajdziesz mnóstwo praktycznych ćwiczeń i skutecznych strategii, które ci pomogą.

Dzięki niej poznasz sposoby radzenia sobie z nadmierną stymulacją na co dzień, a także nauczysz się przetwarzać intensywne emocje oraz inne doświadczenia i skutecznie komunikować z ludźmi. Co najważniejsze, spojrzysz na swoją wrażliwość w nowy sposób. Celem tej książki nie jest „wyleczenie” cię z wysokiej wrażliwości, lecz pomoc w nauczeniu się, jak wykorzystywać tę cechę z pożytkiem dla siebie. Pamiętaj, że twoja tożsamość jako WWO jest po prostu tylko jednym z aspektów tego, kim jesteś. Z tym poradnikiem nauczysz się funkcjonować w ramach ograniczeń wynikających z wysokiej wrażliwości, ale także wykorzystywać swój wyjątkowy potencjał.

Co znajdziesz w książce:

  • Wsparcie we wszystkich obszarach życia — poszczególne rozdziały i ćwiczenia dotyczą sytuacji społecznych, relacji międzyludzkich, pracy i zdrowia, więc możesz od razu wybrać to, czego potrzebujesz.
  • Przewodnik po cechach WWO — poznasz swoje unikalne cechy dzięki dogłębnej analizie i krótkiej liście kontrolnej czterech wyróżników wysokiej wrażliwości.
  • Zwięzłe podsumowania — krótkie streszczenia rozdziałów pomogą ci łatwo wrócić do wybranych tematów i przypomnieć sobie poznane zagadnienia.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2023
Oprawa: 
miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 
176
Wymiary: 
190x245 mm
Waga: 
0.46 kg
ISBN: 
978-83-8258-110-2
59,90 zł
cena det. za
egz.
Wysyłka w dniu jutrzejszym
Darmowa dostawa od 99 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy