Miłość kluczem do nieba cz. III | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Miłość kluczem do nieba cz. III

Miłość kluczem do nieba cz. III

pliki MP3
Wiesław Krupiński SJ
dostępne też, jako: 
51,70 zł
wydawca: 
Wydawnictwo WAM

Informacja o produkcie

Składające się z trzech części konferencje o. Wiesława Krupińskiego SJ mają za zadanie - jak mówi autor - "przybliżyć słuchaczom świat nadprzyrodzony".
Ostatnia trzecia część najpełniej wyraża się w miłości do bliźnich i służeniu im. Na przeszkodzie tej miłości staje jednak ludzka pycha. Jak ją pokonać? Trzecia część porusza kwestię wiary, która jest niezbędna do zbawienia. Co to znaczy być człowiekiem wierzącym? Dlaczego w miłości tak ważne jest przebaczenie? Czym w życiu chrześcijanina jest krzyż? W rozważaniach może nam pomóc przytoczona refleksja Ojca Pio: "Nie ma Jezusa bez krzyża, ale też nie ma krzyża bez Jezusa."

Spis utworów

01-02
PRAWDZIWA WIARA UCZY MIŁOŚCI - 67'58"
Wiara jest konieczna do zbawienia, a być człowiekiem wierzącym, to kochać Boga i kochać bliźniego swego jak siebie samego. Żywa wiara nie jest skostniałą rutyną, przyzwyczajeniem, tradycją, lecz ciągle odnawiającym i ożywczym porywem serca. W całkowitym zaufaniu Bogu i w służbie drugiemu człowiekowi.

03-04
MIŁOŚĆ W PRZEBACZENIU - 50'00"
Nie ma miłości bez przebaczenia. Każdego dnia można spotkać kogoś, kto nie będzie się z nami zgadzał, kto skrzywdzi, upokorzy, odepchnie. Zobaczyć w takim człowieku Jezusa Chrystusa może ten, który uczy się miłości, a miłość złego nie pamięta, ponieważ przebacza. "Przebaczenie polega na zapomnieniu " (Ojciec Pio).

05-06
KRZYŻ UCZY MIŁOŚCI - 32'45"
Każdy krzyż jest do udźwignięcia, byleby łączyć go z krzyżem Jezusa Chrystusa. Krzyż nie zabija, lecz ożywia i prowadzi do szczęścia wiecznego. Krzyż człowieka wierzącego jest krzyżem chwalebnym i jest również kluczem do nieba, ponieważ uczy miłości. Najlepiej do krzyża się przytulić, gdyż "Nie ma Jezusa bez krzyża, ale też nie ma krzyża bez Jezusa " (Ojciec Pio).

Szczegółowe dane

Rok wydania: 
2004
Długość nagrania: 
2h 30 minut
Licencja typu: 
Plik
9,90 zł
cena det. za
plik
Kupując otrzymujesz format: 
MP3 (zip)
Produkt dostępny on-line
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy