Miłość kluczem do nieba cz. III | wydawnictwowam.pl
Deon.pl Darmowa dostawa już od 0 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-17.00
Miłość kluczem do nieba cz. III

Miłość kluczem do nieba cz. III

pliki MP3
Wiesław Krupiński SJ
wydawca: 
Wydawnictwo WAM

Informacja o produkcie

Składające się z trzech części konferencje o. Wiesława Krupińskiego SJ mają za zadanie - jak mówi autor - "przybliżyć słuchaczom świat nadprzyrodzony".
Ostatnia trzecia część najpełniej wyraża się w miłości do bliźnich i służeniu im. Na przeszkodzie tej miłości staje jednak ludzka pycha. Jak ją pokonać? Trzecia część porusza kwestię wiary, która jest niezbędna do zbawienia. Co to znaczy być człowiekiem wierzącym? Dlaczego w miłości tak ważne jest przebaczenie? Czym w życiu chrześcijanina jest krzyż? W rozważaniach może nam pomóc przytoczona refleksja Ojca Pio: "Nie ma Jezusa bez krzyża, ale też nie ma krzyża bez Jezusa."

Spis utworów

01-02
PRAWDZIWA WIARA UCZY MIŁOŚCI - 67'58"
Wiara jest konieczna do zbawienia, a być człowiekiem wierzącym, to kochać Boga i kochać bliźniego swego jak siebie samego. Żywa wiara nie jest skostniałą rutyną, przyzwyczajeniem, tradycją, lecz ciągle odnawiającym i ożywczym porywem serca. W całkowitym zaufaniu Bogu i w służbie drugiemu człowiekowi.

03-04
MIŁOŚĆ W PRZEBACZENIU - 50'00"
Nie ma miłości bez przebaczenia. Każdego dnia można spotkać kogoś, kto nie będzie się z nami zgadzał, kto skrzywdzi, upokorzy, odepchnie. Zobaczyć w takim człowieku Jezusa Chrystusa może ten, który uczy się miłości, a miłość złego nie pamięta, ponieważ przebacza. "Przebaczenie polega na zapomnieniu " (Ojciec Pio).

05-06
KRZYŻ UCZY MIŁOŚCI - 32'45"
Każdy krzyż jest do udźwignięcia, byleby łączyć go z krzyżem Jezusa Chrystusa. Krzyż nie zabija, lecz ożywia i prowadzi do szczęścia wiecznego. Krzyż człowieka wierzącego jest krzyżem chwalebnym i jest również kluczem do nieba, ponieważ uczy miłości. Najlepiej do krzyża się przytulić, gdyż "Nie ma Jezusa bez krzyża, ale też nie ma krzyża bez Jezusa " (Ojciec Pio).

Szczegółowe dane

Rok wydania: 
2004
Długość nagrania: 
2h 30 minut
Licencja typu: 
Plik
Autor
Wiesław Krupiński

Tytuły tych samych autorów

6,94 zł
taniej 30%
9,90 zł
cena det. za
plik
Darmowa dostawa od 0 zł
Produkt dostępny w magazynie
Kupując otrzymujesz format: 
MP3 (zip)
Koszty dostawy
Poczta Polska, list ekonomiczny0 zł
powyżej 75 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 8.50 zł
paczkomaty InPost9.50 zł
stacje ORLEN8.50 zł
kioski RUCH8.50 zł
sklepy Żabka8.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl