Marko | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Marko / Outlet

Marko

książka
Agnès Lemmens
tłumacz: 
Maria Żurowska
wydawca: 
Wydawnictwo Promic

Nota o książce

Przyjaciele - Czytelnicy, strony tej książki nie są ani hymnem pochwalnym na cześć mojego syna - jego pokora by na to nie pozwoliła - ani opisem cierpień matki: moja powściągliwość nie może się na to zgodzić.

Podobnie jak wiele matek, zbyt wiele niestety, nosiłam w sobie syna, kochałam go, pomagałam mu żyć i cierpieć, a potem go straciłam, stając twarzą w twarz ze zniszczonymi marzeniami, z unicestwioną nadzieją. Przez wiele miesięcy tłumiłam w sobie te uczucia, a myśl o przerwaniu milczenia wywoływała we mnie bunt.

Trwało to do dnia, kiedy przeczytałam zdanie napisane przez Gilberta Cesbrona: Wówczas zadałam sobie pytanie, czy wobec faktu, że w naszej epoce ludzie przeżywają i piszą rzeczy niepotrzebne i dziwaczne, a nawet bezwstydne lub przygnębiające, mam prawo milczeć? Czyż ja, jego matka, nie powinnam spełnić ostatniego obowiązku wobec mojego syna: czy nie powinnam opowiedzieć po prostu, na użytek przyjaciół, o tym krótkim i pięknym życiu? Życiu bez historii, ale życiu, którego jakość jest wartością; o życiu, w którym cierpienie fizyczne, bardzo wcześnie poznane i przyjęte z pełną świadomością, łączy się z wewnętrzną radością, otrzymaną od Boga, we wspaniałą drogę duchową.'

Agnès Lemmens

Towar z kategorii Outlet
Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, zagięcia, zżółknięcia stron, itp. Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy. Ilość egz. ograniczona.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
1995
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
100
Wymiary: 
125x195 mm
Waga: 
0.13 kg
ISBN: 
83-7119-050-6

Tytuły tych samych autorów

6,30 zł
taniej 10%
7,00 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 99 zł

Powiadom mnie o dostępności

powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy