Marko | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Marko / Outlet

Marko

książka
Agnès Lemmens
tłumacz: 
Maria Żurowska
wydawca: 
Wydawnictwo Promic

Nota o książce

Przyjaciele - Czytelnicy, strony tej książki nie są ani hymnem pochwalnym na cześć mojego syna - jego pokora by na to nie pozwoliła - ani opisem cierpień matki: moja powściągliwość nie może się na to zgodzić.

Podobnie jak wiele matek, zbyt wiele niestety, nosiłam w sobie syna, kochałam go, pomagałam mu żyć i cierpieć, a potem go straciłam, stając twarzą w twarz ze zniszczonymi marzeniami, z unicestwioną nadzieją. Przez wiele miesięcy tłumiłam w sobie te uczucia, a myśl o przerwaniu milczenia wywoływała we mnie bunt.

Trwało to do dnia, kiedy przeczytałam zdanie napisane przez Gilberta Cesbrona: Wówczas zadałam sobie pytanie, czy wobec faktu, że w naszej epoce ludzie przeżywają i piszą rzeczy niepotrzebne i dziwaczne, a nawet bezwstydne lub przygnębiające, mam prawo milczeć? Czyż ja, jego matka, nie powinnam spełnić ostatniego obowiązku wobec mojego syna: czy nie powinnam opowiedzieć po prostu, na użytek przyjaciół, o tym krótkim i pięknym życiu? Życiu bez historii, ale życiu, którego jakość jest wartością; o życiu, w którym cierpienie fizyczne, bardzo wcześnie poznane i przyjęte z pełną świadomością, łączy się z wewnętrzną radością, otrzymaną od Boga, we wspaniałą drogę duchową.'

Agnès Lemmens

Towar z kategorii Outlet
Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, zagięcia, zżółknięcia stron, itp. Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy. Ilość egz. ograniczona.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
1995
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
100
Wymiary: 
125x195 mm
Waga: 
0.13 kg
ISBN: 
83-7119-050-6
Autor
Agnès Lemmens
Tłumacz
Maria Żurowska

Tytuły tych samych autorów

5,61 zł
taniej 20%
7,00 zł
cena det. za
egz.
Dostawa już od 0 zł
Koszty dostawy
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
stacje ORLEN10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy