Kto z Bogiem, a kto z diabłem | wydawnictwowam.pl
Deon.pl Darmowa dostawa już od 0 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00
Kto z Bogiem, a kto z diabłem

Kto z Bogiem, a kto z diabłem

książka
tłumacz: 
Czesław Ryszke
wydawca: 
Biały Kruk
Kto z Bogiem, a kto z diabłem

Nota o książce

W prezentowanej publikacji Autor zmaga się m.in. z takimi zagadnieniami jak anty-Kościół, neokomunizm, atak na rodzinę, piąta kolumna w Kościele, bluźnierstwo. Za motto jego książki mogą posłużyć słowa słynnej mistyczki - Wandy Malczewskiej, która pod koniec XIX wieku ostrzegała, że Polska może utracić niepodległość już na zawsze, jeśli nie ustrzeże wiary i moralności chrześcijańskiej.

Książkę Kto z Bogiem, a kto z diabłem można również nazwać narzędziem do walki z poprawnością polityczną, której my wszyscy stajemy się ofiarą, choć tak naprawdę nikt nie wie dokładnie, czym ona jest. Określenie to można na pewno zapisać grubymi literami w słowniku nowomowy. Autor nie tylko opisuje, analizuje, krytykuje, ale także daje przykłady konkretnych osób, postaci historycznych oraz współczesnych, których odwaga, niezłomność i mądrość mogą służyć nam za wzór i przykład.

Czesław Ryszka – polski dziennikarz, pisarz katolicki, publicysta, polityk, poseł na Sejm III kadencji, senator. Ukończył studia na Wydziale Teologicznym, później także na Wydziale Humanistycznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Był pracownikiem naukowym Zakładu Badań nad Literaturą Religijną KUL, następnie był członkiem redakcji tygodnika Gość Niedzielny. Jest kawalerem Zakonu Rycerskiego Grobu Bożego w Jerozolimie oraz laureatem Nagrody im. Sługi Bożego Jerzego Ciesielskiego. Wszedł w skład Komitetu Obrony Dobrego Imienia Polski i Polaków. 

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2019
Oprawa: 
twarda
Liczba stron: 
344
Wymiary: 
170x240 mm
Waga: 
1.34 kg
ISBN: 
978-83-7553-273-9
Autor
Czesław Ryszke
55,00 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 0 zł
Koszty dostawy
Poczta Polska, list ekonomiczny0 zł
powyżej 75 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 8.50 zł
paczkomaty InPost9.50 zł
stacje ORLEN8.50 zł
kioski RUCH8.50 zł
sklepy Żabka8.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl