Jakże cię mogę porzucić? | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Jakże cię mogę porzucić?

Jakże cię mogę porzucić?

Słowo na dziś
książka
Jadwiga Zięba
wydawca: 
Studio Słowa
Jakże cię mogę porzucić?

Nota o książce

Książka jest zbiorem rozważań na każdy dzień na temat potęgi Bożej miłości na podstawie Starego i Nowego Testamentu, kultu Miłosierdzia Bożego wg św. Siostry Faustyny, Ojców Kościoła i nauczania Jana Pawła II, Benedykta XVI i papieża Franciszka, medytacje o czułości Matki Bożej, rozmyślania o Sercu Jezusa i mocy Jego Krwi, rozważania psalmów głoszącym miłosierdzie Boga, świadectwa świętych – Olbrzymów duchowych, rozważania litanii do Miłosierdzia Bożego.

Do grona miłośników Bożego miłosierdzia dołączyła Jadwiga Zięba ze swoją książką Jakże cię mogę porzucić?, w której dzieli się swoim zachwytem nad urokiem Boga, dobrocią Serca Jezusa, czułością Maryi i szaleństwem świętych. Czyni to w ciekawy sposób, bo po przeczytaniu kilku refleksji ma się wrażenie jakby autorka kładła na naszych ustach palec, chcąc wyciszyć nasze serca i przygotować je do spotkania ze Stwórcą. Bo tę książkę można czytać tylko szeptem i szeptem o niej mówić, żeby nie zgubić ani jednego słowa, ani jednej litery…
ks. dr Piotr Pawlukiewicz, Wyścig trwa…

Jadwiga Zięba – doktor nauk teologicznych (UPJP2 w Krakowie), mgr lic. prawa kanonicznego (KUL), długoletni redaktor książek. Autorka publikacji: Egzorcyści. Historia – teologia – prawo – duszpasterstwo i artykułów z zakresu duchowości, mariologii, demonologii i egzorcystatu. Członek Polskiego Stowarzyszenia Teologów Duchowości i Polskiego Towarzystwa Teologicznego.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2020
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
340
Wymiary: 
124x194 mm
Waga: 
0.46 kg
ISBN: 
978-83-941063-3-1
Autor
Jadwiga Zięba

Tytuły tych samych autorów

29,90 zł
cena det. za
egz.
Dostawa już od 0 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex Kurier 48od 10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
stacje ORLEN10.50 zł
kioski RUCH10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy