Jakże cię mogę porzucić? | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Jakże cię mogę porzucić?

Jakże cię mogę porzucić?

Słowo na dziś
książka
Jadwiga Zięba
wydawca: 
Studio Słowa
Jakże cię mogę porzucić?

Nota o książce

Książka jest zbiorem rozważań na każdy dzień na temat potęgi Bożej miłości na podstawie Starego i Nowego Testamentu, kultu Miłosierdzia Bożego wg św. Siostry Faustyny, Ojców Kościoła i nauczania Jana Pawła II, Benedykta XVI i papieża Franciszka, medytacje o czułości Matki Bożej, rozmyślania o Sercu Jezusa i mocy Jego Krwi, rozważania psalmów głoszącym miłosierdzie Boga, świadectwa świętych – Olbrzymów duchowych, rozważania litanii do Miłosierdzia Bożego.

Do grona miłośników Bożego miłosierdzia dołączyła Jadwiga Zięba ze swoją książką Jakże cię mogę porzucić?, w której dzieli się swoim zachwytem nad urokiem Boga, dobrocią Serca Jezusa, czułością Maryi i szaleństwem świętych. Czyni to w ciekawy sposób, bo po przeczytaniu kilku refleksji ma się wrażenie jakby autorka kładła na naszych ustach palec, chcąc wyciszyć nasze serca i przygotować je do spotkania ze Stwórcą. Bo tę książkę można czytać tylko szeptem i szeptem o niej mówić, żeby nie zgubić ani jednego słowa, ani jednej litery…
ks. dr Piotr Pawlukiewicz, Wyścig trwa…

Jadwiga Zięba – doktor nauk teologicznych (UPJP2 w Krakowie), mgr lic. prawa kanonicznego (KUL), długoletni redaktor książek. Autorka publikacji: Egzorcyści. Historia – teologia – prawo – duszpasterstwo i artykułów z zakresu duchowości, mariologii, demonologii i egzorcystatu. Członek Polskiego Stowarzyszenia Teologów Duchowości i Polskiego Towarzystwa Teologicznego.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2020
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
340
Wymiary: 
124x194 mm
Waga: 
0.46 kg
ISBN: 
978-83-941063-3-1

Tytuły tych samych autorów

29,90 zł
cena det. za
egz.
Zamów do 12.00 - wysyłka dziś
Darmowa dostawa od 99 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy