Deon.pl Darmowa dostawa już od 50 zł

Pokaż tylko produkty WAM

Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00

Imigranci u bram

Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.
książka
ks. Waldemar Cisło, Paweł Stachnik
wydawca: 
Wydawnictwo Biały Kruk

Nota o książce

Niezwykle aktualna, ważna i poruszająca książka dla wszystkich, którzy próbują dociec prawdy o co chodzi w konflikcie imigranckim. Publikacja stanowi zapis rozmowy z wielkim znawcą tematu, ks. prof. Waldemarem Cisło, który kreśli tu genezę dzisiejszej hekatomby chrześcijan i dokonuje oceny wydarzeń bieżących. We wstępie abp Marek Jędraszewski prezentuje stanowisko polskiego Episkopatu, a ponad 100 dramatycznych zdjęć ilustrujących tę książkę przemawia równie mocno jak słowa.

Śmierć chrześcijanina z rąk muzułmanów nie oburza mass mediów. Co innego nieszczęścia wyznawców islamu. Nikt nie zauważa, że to nie wyznawcy Chrystusa zgotowali im ten los, a muzułmanie żyjący w bardzo bogatych krajach arabskich, nie chcą przyjmować uchodźców.

Muzułmanie też są ofiarami wojny, ale to nie kto inny, jak bracia islamskich ofiar wciąż burzą świątynie i domostwa chrześcijan, mordują, gwałcą, palą, okaleczają, ścinają głowy, podkładają bomby. Część z nich jedzie potem do Europy; a kto z nich uchodźca, kto imigrant, kto terrorysta – nie sposób rozeznać. Faktem jest, że wojna została już zawleczona na nasz kontynent. Nadzieja na uzdrowienia upatrywana jest w Polsce, w Polsce katolickiej, rządzonej przez wyznawców Chrystusa, która pragnie uśmierzenia wojny w Syrii i okolicy, a nie podsycania i podtrzymywania walk dla pozyskiwania ropy i siły roboczej.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2017
Oprawa: 
twarda
Liczba stron: 
232
Wymiary: 
195x240 mm
Waga: 
1.26 kg
ISBN: 
978-83-7553-228-9
Autor
ks. Waldemar Cisło Paweł Stachnik

Tytuły tych samych autorów

53,10 zł
taniej 10%
59,00 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 50 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
powyżej 50 zł0 zł
poczta priorytetowaod 6.90 zł
paczkomaty InPostod 6.90 zł
stacje ORLENod 6.50 zł
odbiór w punkcieod 6.50 zł
kurierod 10.90 zł
wyślij jako prezentod 10.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl