Deon.pl Darmowa dostawa już od 50 zł

Pokaż tylko produkty WAM

Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00

Dom Józefa

książka
Augustyn Pelanowski OSPPE
wydawca: 
Wydawnictwo Paulinianum

Nota o książce

Gdzie szukać pomocy? Gdzie odnaleźć na nowo miłość, więź rodzinną, poczuć się znowu kochanym, znaleźć azyl duchowy, zrzucić zbyt ciężkie uczucia i wspomnienia? 

Trzeba się uciekać do realnej pomocy kogoś, kto potrafi dać siłę do przetrwania w najtrudniejszych ciemnościach. W takim świecie jak nasz, postać św. Józefa jawi się jako niezwykle potrzebna.

"Ilekroć wchodziłem do jakiegokolwiek kościoła i szukałem wizerunku świętego Józefa, rozczarowywałem się, gdyż obrazy przedstawiające go, raczej były obrazą męskości i odbiegały daleko od wizerunku ojcostwa, jaki odmalowuje Biblia w kilku zaledwie skromnych fragmentach związanych ze świętym Józefem. Wzbudziło się we mnie pragnienie, by napisać książkę, która nie będzie powtórką sztampowych i przesłodzonych pozycji, jakie można do dziś jeszcze napotkać w księgarni, gdy się szuka czegokolwiek o świętym Józefie. Mężczyznom, którzy pragną być mężczyznami i ojcom, którzy pragną być ojcami chciałem bardzo przybliżyć postać Józefa - męża Maryi i opiekuna Syna Bożego. Chciałem to uczynić w taki sposób, aby każdy z nas, mężczyzn, mógł być dumny, że naśladuje Józefa, który staje się wzorem ojcostwa i umożliwia rozwijanie się w tej roli. Przy świętym Józefie żaden mężczyzna wpatrzony w niego, nie może pozostać zgaszony wstydem, że nie odnajdzie się w tej roli". Augustyn Pelanowski 

Szczegółowe dane

Wydanie: 
drugie
Rok wydania: 
2017
Oprawa: 
twarda
Liczba stron: 
208
Wymiary: 
170x245 mm
Waga: 
0.61 kg
ISBN: 
978-83-65600-73-8
Autor
Augustyn Pelanowski OSPPE

Tytuły tych samych autorów

40,40 zł
taniej 10%
44,90 zł
cena det. za
egz.
Darmowa dostawa od 50 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawy
powyżej 50 zł0 zł
poczta priorytetowaod 6.90 zł
paczkomaty InPostod 6.90 zł
stacje ORLENod 6.50 zł
odbiór w punkcieod 6.50 zł
kurierod 10.90 zł
wyślij jako prezentod 10.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl