Cztery podstawowe wolności europejskiej integracji gospodarczej | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Cztery podstawowe wolności europejskiej integracji gospodarczej / Outlet

Cztery podstawowe wolności europejskiej integracji gospodarczej

książka
Dorota Wądołowska

Nota o książce

Książka omawia zagadnienia dotyczące procesu kształtowania się wspólnego rynku europejskiego. W ciągu czterdziestu pięciu lat od podpisania Traktatu Rzymskiego dziedzina ta przeszła głęboką ewolucję zarówno prawa pierwotnego i wtórnego, jak i odnoszącego się do niego orzecznictwa Sądu Europejskiego. Ewolucja ta jest procesem jednokierunkowym, prowadzącym do pełnego urzeczywistnienia czterech podstawowych swobód, stanowiących podstawę rynku wewnętrznego.

Dokonana analiza procesów zachodzących na czterech podstawowych rynkach: dóbr, usług, kapitału oraz pracy odnosi się przede wszystkim do Unii Europejskiej. Jednak ze względu na niedalekie członkostwo Polski w Unii Europejskiej oraz związaną z tym potrzebę unifikacji polskiego prawa z regulacjami europejskimi zostały przedstawione w ogólnym zakresie procesy dostosowawcze naszego kraju do jednolitego rynku wewnętrznego UE.

Część publikacji, traktująca o swobodnym przepływie towarów, usług oraz kapitału, została wzbogacona orzecznictwem Sądu Europejskiego. Orzecznictwo to pozwala na dokonanie delimitacji i dokładniejsze określenie zakresu poszczególnych przepisów, a także na lepsze zrozumienie regulacji wspólnotowych, odnoszących się do czterech podstawowych wolności europejskiej integracji gospodarczej.

Towar z kategorii Outlet
Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, zagięcia, zżółknięcia stron, itp. Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy. Ilość egz. ograniczona.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2003
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
150
Wymiary: 
145x205 mm
Waga: 
0.2 kg
ISBN: 
83-233-1659-7
20,70 zł
taniej 10%
23,00 zł
cena det. za
egz.
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 21,90 zł
Wysyłka w poniedziałek
Darmowa dostawa od 99 zł
Produkt dostępny w magazynie
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy