Brama niebieska | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Brama niebieska

Brama niebieska

33-dniowe przygotowanie do oddania się Matce Bożej według zachęty św. Ludwika Grignion de Montfortt
książka
oprac. ks. Rafał Krakowiak

Nota o książce

Czyż może być coś bardziej wzniosłego w życiu człowieka, niż gdy miłością powodowany zbliży się do najpiękniejszej Niewiasty we wszechświecie? A gdy już do tego dojdzie, Ona zaprosi go do Swojego Serca, do udziału w realizacji Jej największego pragnienia. Owo pragnienie jest tożsame z pragnieniem Syna Bożego: aby wszyscy ludzie byli zbawieni. Z woli Jezusa Chrystusa narzędziem tegoż zbawienia jest Kościół Święty, a Maryja – najpiękniejsza Niewiasta we wszechświecie – jest Matką Kościoła nieustannie troszczącą się o to, by ów Kościół cieszył się należytą mu wolnością i mógł dzięki temu jak najowocniej spełniać swoją zbawczą misję.

Matka Boża prosi nas, byśmy wspomagali Ją w Jej trosce o Kościół. O tej prośbie przypomina nam bł. Stefan Wyszyński, zachęcając wszystkich katolików, by oddali się Maryi w niewolę, właśnie „za wolność Kościoła w Polsce i w świecie”.

Zapraszamy cię w niesamowitą podróż w głąb Niepokalanego Serca Maryi – podróż, w czasie której będzie okazja by rozeznać, czy życie nasze jest prawdziwie ewangeliczne, by odkryć prawdę o sobie samym, a także lepiej poznać Maryję i Jej Syna. Przewodnikiem w tej podróży będzie św. Ludwik Grignion de Montfort, wspierany przez innych wielkich Czcicieli Matki Bożej. Na końcu tej podróży jest ten radosny moment, kiedy będziesz mógł oddać się Maryi na własność. A Ona tę swoją własność ofiaruje Jezusowi.

Niniejsza książka jest owocem oddania życia Matce Bożej, jest niejako Jej dziełem i jest pomocą dla tych wszystkich, którzy w Jej Sercu – jako niewolnicy miłości – znaleźć się pragną. W jak cudowny sposób Maryja prowadzi serca Jej oddane przekonaj się sam, czytając kolejne stronice tej książki i podążając drogą 33-dniowego przygotowania do Aktu ofiarowania życia Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi. Tak uczyniło wielu, teraz możesz uczynić to i ty…

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2020
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
332
Wymiary: 
170x240 mm
Waga: 
0.71 kg
ISBN: 
978-83-955107-2-4
33,00 zł
cena det. za
egz.

Powiadom mnie o dostępności

Produkt chwilowo niedostępny
Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy