Bogu i ludziom | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-17.00
Bogu i ludziom / Outlet

Bogu i ludziom

Teatr w służbie Kościoła
książka
ks. Zygmunt Marek Wnukowski

Nota o książce

Książka Bogu i ludziom jest pełna poszukiwań, jest solidnie nasycona kapłańską niecierpliwością, która niepokoi się tym, w jakiej mierze spełnia swoją misję służby Bogu i ludziom. Widać to zwłaszcza wtedy, kiedy jest mowa o trudnościach, o ludzkich antypatiach. Te ostatnie przemijają, a na trwałe wpisują się doświadczenia pozytywne.

+ A. P. Dydycz, Biskup Drohiczyński

Kazania i rekolekcje, premiery i spektakle to wielkie emocje w mojej psyche, odczuwa to również serce. A niech tam, wszystko dla ludu bożego. (…) Zawsze podczas rekolekcji prezentuję z zespołem spektakle. Najczęściej gramy następujące tytuły: „Znak na niebie”, „Pokutnik”, „Habemus Papam”, „Orędzie”, „Twoje Westerplatte”, „Antygonę”, „Ja Polak, patriota”, „Czterdzieści minut z aniołem”, „Ojca Świętego Polska światu dała”, „Kościół, Ojczyzna i dusza umęczonego Narodu Polskiego”, a ostatnio najnowszą premierę „Ty masz być z bożych sług”. W co drugą niedzielę wygłaszałem po sześć kazań, nadto spektakl, lub dwa, czasami była jeszcze próba. Tak więc wszelkie czynności duszpasterskie kończyłem około północy; jeszcze odmawianie różańca, brewiarz i spoczynek. Często byłem tak zmęczony, iż nie mogłem zasnąć. Czy ta żmudna praca teatralna była potrzebna? Gdybym nie był do mniej przekonany, nie podejmowałbym jej. Wielu księży, którzy zapraszają mój Teatr, po obejrzeniu przedstawienia zapraszają nas ponownie. To o czymś świadczy. (Fragment książki)

Towar z kategorii Outlet
Publikacja może zawierać następujące uszkodzenia: porysowaną, pogiętą okładkę, zagięcia kartek, zżółknięte strony itp. Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy. Liczba egzemplarzy ograniczona.

Szczegółowe dane

Wydanie: 
pierwsze
Rok wydania: 
2002
Oprawa: 
miękka
Liczba stron: 
216
Wymiary: 
165x240 mm
Waga: 
0.52 kg
ISBN: 
83-7300-070-4
18,01 zł
taniej 10%
20,00 zł
cena det. za
egz.
Wysyłka w poniedziałek
Darmowa dostawa od 99 zł
Produkt dostępny w magazynie
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy