Adwentownik | wydawnictwowam.pl
Darmowa dostawa od 45 zł Mando.pl » Katechizmy »
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Adwentownik 2023

Adwentownik

Przewodnik adwentowy z rozważaniami dla dzieci
kalendarz
Wiek 3+
Adwentownik 2023

Nota o produkcie

Adwent to szczególny okres w roku – radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie. Ten przewodnik adwentowy pokazuje piękno i głęboki duchowy wymiar Adwentu. Ma pomóc radośnie, rodzinnie i co najważniejsze – duchowo – przeżyć Adwent, pokazać jego bogactwo, odkryć ciekawostki, a także poprzez codzienne zadania dla dzieci (a jednocześnie dla rodziców) sprzyjać dobremu przygotowaniu się do Bożego Narodzenia.

Przeznaczony jest dla dzieci od 3 do ok. 11 roku życia oraz dla całych rodzin do wspólnego przeżywania adwentowego oczekiwania.

Każdy dzień w Adwentowniku to:

  • nowe adwentowe wyzwanie, czyli zadanie dla dzieci (i rodziców);
  • licznik adwentowy – sprawdź, ile czasu zostało do Bożego Narodzenia!
  • ciekawostka – czy wiesz, że…?
  • a także – adwentowi święci wspominani w tym czasie.

Nowości w tegorocznym Adwentowniku:

  • do wydania dołączony jest zawsze okolicznościowy upominek – w tym roku to autorski wieniec adwentowy, którego poszczególne elementy dzieci będą kolorowały wtedy, kiedy uda im się zrealizować zadanie na dany dzień; w ten sposób na Boże Narodzenie całość będzie pokolorowana,
  • zaprosiliśmy dzieci do współtworzenia grafiki Adwentownika, dlatego na każdej karcie znajdą się elementy do pokolorowania. Maluchy mogą je ozdobić wedle swoich upodobań!
  • tegoroczna grafika okładkowa nawiązuje do białego śniegu, na którym rozsypane zostały różne obrazki związane z Bożym Narodzeniem, dlatego adwentowe wyzwania zaczynają się już od… okładki, na której dzieci muszą policzyć poszczególne elementy, a wyniki zapisać na dołączonej ulotce

Adwentownik to także zaproszenie do rodzinnego, duchowego przeżywania adwentu; autorska formuła - pomysł „z życia wzięty” pewnej wielodzietnej mamy; publikacja o charakterze religijnym oraz nowoczesna szata graficzna i poręczny format – można go ustawić w kuchni, jadalni, salonie, czyli wszędzie tam, gdzie spotyka się rodzina!

Szczegółowe dane

Liczba stron: 
36
Wymiary: 
210x150 mm
Waga: 
0.3 kg
31,90 zł
cena det. za
egz.

Powiadom mnie o dostępności

Koszty dostawySprawdź
powyżej 99 złod 0 zł
Pocztex10.50 zł
paczkomaty InPost10.50 zł
sklepy Żabka10.50 zł
kurier FedEx14.90 zł
wyślij jako prezent14.90 zł
odbiór osobisty0 zł
pliki do pobrania0 zł
prezenty
mando
outlet
obrazy