Deon.pl Darmowa dostawa już od 50 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00

Załoga księgarni internetowej

Katarzyna Pytlarz - kierownik Księgarni Wysyłkowej WAM

tel. 12/62 93 446
e-mail: K.Pytlarz@wydawnictwowam.pl

 

Anna Giza - pracownik Księgarni Wysyłkowej WAM

tel. 12/62 93 448
e-mail: A.Giza@wydawnictwowam.pl

 

Magdalena Opioła - pracownik Księgarni Wysyłkowej WAM

tel. 12/62 93 443
e-mail: M.Opiola@wydawnictwowam.pl

 

Iwona Owca - pracownik Księgarni Wysyłkowej WAM

tel. 12/62 93 261
e-mail: I.Owca@wydawnictwowam.pl

 

Celina Woryna - pracownik Księgarni Wysyłkowej WAM

tel. 12/62 93 447
e-mail: C.Woryna@wydawnictwowam.pl

 

Krystyna Zduleczna - pracownik Księgarni Wysyłkowej WAM

tel. 12/62 93 445
e-mail: K.Zduleczna@wydawnictwowam.pl

dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl