Wydawnictwo WAM | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Wydawnictwo WAM

Wydawnictwo WAM

Jesteśmy największym wydawcą religijnym w Polsce i jedną z najdłużej działających polskich marek. Łączymy jezuicką tożsamość z nowatorskimi rozwiązaniami. Na co dzień towarzyszymy naszym Czytelnikom w ich rozwoju duchowym i osobistym.

Wydawnictwo WAM to znakomici autorzy – przewodnicy na dzisiejsze czasy, osobowości współczesnej kultury oraz znakomite pióra. Są wśród nich biskup Grzegorz Ryś, ks. Tomáš Halík, s. Małgorzata Chmielewska, ks. Adam Boniecki, James Martin SJ, Szymon Hołownia, Grzegorz Kramer SJ, Tomasz Nowak OP, Katarzyna Olubińska, Marek Zając, Tomasz Krzyżak, Marek Kamiński i wielu innych.

Wydawnictwo WAM to wydawca najważniejszych książek ks. Jana Kaczkowskiego. Wciąż pozostajemy pod ogromnym wpływem jego postawy i wezwania, aby „żyć na pełnej petardzie". Czujemy się odpowiedzialni za upowszechnianie Jego myśli. Jesteśmy dumni z wydania ponad 4 milionów egz. poradników kulinarnych Siostry Anastazji, które trafiły do polskich domów. Ciągle poszerzamy naszą ofertę wydawniczą, m.in. o literaturę faktu oraz literaturę popularną. Od wielu lat jesteśmy także cenionym wydawcą podręczników do nauki religii.

W 2015 i 2016 roku nasze książki zdobyły pierwsze miejsce w plebiscycie portalu lubimyczytac.pl w kategorii „Autobiografia, biografia, wspomnienia”. "Grunt pod nogami" to również Bestseller Empiku 2016 w kategorii „literatura faktu”.

Wydawnictwo WAM to dynamicznie współpracujące zespoły. Dbamy o promocję naszych tytułów i autorów oraz staramy się być w stałym kontakcie z Czytelnikami. Współpracujemy z dystrybutorami, największymi mediami opiniotwórczymi oraz rozwijamy własne kanały w mediach społecznościowych. Mamy doświadczony zespół sprzedawców oraz funkcjonalne magazyny, dlatego możemy świadczyć wyspecjalizowane usługi dla innych wydawców. Dzięki współpracy z największymi polskimi dystrybutorami docieramy do czytelników w każdym zakątku Polski. Rozwijamy także własną platformę e-sprzedaży.

Wydawnictwo WAM to więcej niż książki. Jednym z naszych zespołów jest opiniotwórczy portal DEON.pl - najpopularniejsze w swojej kategorii internetowe medium, które każdego miesiąca dociera do ponad 1,5 miliona internautów. W ramach wydawnictwa funkcjonuje także Studio INIGO, mające do dyspozycji własne studia dźwiękowe i telewizyjne. Wydajemy również kwartalnik „Życie Duchowe” oraz miesięcznik „Posłaniec Serca Jezusowego”.

Wydawnictwo WAM to współtwórca polskiego rynku książki od ponad 145 lat. Należymy do ścisłej czołówki najstarszych polskich wydawców. Działamy jak święty Ignacy z Loyoli – porywczy Bask, który został świętym. Jego dewiza brzmi: Ad maiorem Dei gloriam. Wszystko na większą chwałę Boga.

prezenty
mando
outlet
obrazy