Deon.pl Darmowa dostawa już od 50 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00

Wydawnictwo WAM - kontakt

CENTRALA
ul. Kopernika 26, 31-501 Kraków
NIP 676-007-77-96
tel. centr. 12 629 32 00
wydawnictwowam.pl

 

Sekretariat
tel. 12 629 32 67
fax 12 429 50 03
wam@wydawnictwowam.pl

Dyrektor Naczelny
Dariusz Piórkowski SJ

Dyrektor Ekonomiczny
Artur Demkowicz SJ

Redaktor Naczelny
Tomasz Ponikło

 

DZIAŁ HANDLOWY

tel. 12 629 32 54-56
fax 12 629 34 96
handel@wydawnictwowam.pl

Krzysztof Oraczewski - Kierownik
tel. 12 629 32 19
K.Oraczewski@wydawnictwowam.pl

 

SIEĆ KSIĘGARŃ WŁASNYCH

Katarzyna Pytlarz - Kierownik
tel. 12 629 32 93
ksiegarnia@wydawnictwowam.pl

Sklep Internetowy wydawnictwowam.pl
tel. 12 629 32 60, 12 629 34 46-47
fax 12 629 34 96
zamowienia@wydawnictwowam.pl

 

DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY

tel. 12 629 32 50-53
fax. 12 629 32 53

Dariusz Kobucki - Kierownik
tel. 12 629 34 90, 12 629 34 49
D.Kobucki@wydawnictwowam.pl

Michał Pelczar
tel. 607 445 411
M.Pelczar@wydawnictwowam.pl

Sławomir Rusin
tel. 601 660 676
S.Rusin@wydawnictwowam.pl

Alicja Straszecka
tel. 605 330 855
A.Straszecka@wydawnictwowam.pl

 

LOGISTYKA

tel. 12 629 32 80-81
ekspedycja@wydawnictwowam.pl

Adam Owoc - Kierownik
tel. 12 629 32 82
A.Owoc@wydawnictwowam.pl

 

STUDIO INIGO

tel. 12 629 32 28-29, 629 32 83-85
fax 12 629 32 30
inigo@wydawnictwowam.pl

Marta Kostilek - Kierownik Produkcji
tel. 12 629 32 84
M.Kostilek@wydawnictwowam.pl

 

DEON.PL

tel. 12 629 34 80-83
deon@wydawnictwowam.pl

Artur Demkowicz SJ - Manager
tel. 12 629 34 83
deon@wydawnictwowam.pl

 

POSŁANIEC SERCA JEZUSOWEGO

www.poslaniec.co

redakcja tel. 12 629 32 91
PSJ@wydawnictwowam.pl
prenumerata tel. 12 629 32 91
prenumerata@wydawnictwowam.pl

Stanisław Groń SJ - Redaktor Naczelny
tel. 12 629 32 91
S.Gron@wydawnictwowam.pl

 

ŻYCIE DUCHOWE

www.zycie-duchowe.pl

redakcja tel. 12 629 32 92
zycie.duchowe@wydawnictwowam.pl
prenumerata tel. 12 629 32 91
prenumerata@wydawnictwowam.pl

Jacek Siepsiak SJ - Redaktor Naczelny
tel. 12 629 32 92
zycie.duchowe@wydawnictwowam.pl

dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl