Wydawnictwo WAM - kontakt | wydawnictwowam.pl
Deon.pl Darmowa dostawa już od 0 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-17.00

Wydawnictwo WAM - kontakt

CENTRALA
ul. Kopernika 26, 31-501 Kraków
NIP 676-007-77-96
tel. centr. 12 629 32 00
wydawnictwowam.pl

 

Sekretariat
tel. 12 629 32 67
wam@wydawnictwowam.pl

Dyrektor Naczelny
Jakub Kołacz SJ

Dyrektor Ekonomiczny
Artur Demkowicz SJ

Dyrektor Operacyjny
Wojciech Morański SJ

Redaktor Naczelny
Olaf Pietek

Redaktor Naczelny kwartalnika "Życie Duchowe"
Jacek Siepsiak SJ

 

DZIAŁ HANDLOWY

tel. 12 629 32 54-56
fax 12 629 34 96
handel@wydawnictwowam.pl

Jacek Wiechecki - Dyrektor handlowy
tel. 12 629 32 19
J.Wiechecki@wydawnictwowam.pl

 

SIEĆ KSIĘGARŃ WŁASNYCH

Katarzyna Pytlarz - Kierownik
tel. 12 629 32 93
ksiegarnia@wydawnictwowam.pl

Sklep Internetowy wydawnictwowam.pl
tel. 12 629 32 60, 12 629 34 46-47
kom. 509 902 367
fax 12 629 34 96
zamowienia@wydawnictwowam.pl

 

DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY

tel. 12 629 32 50-53
fax. 12 629 32 53

Magdalena Janczura - Kierownik
tel. 669 060 000
M.Janczura@wydawnictwowam.pl

Michał Pelczar
tel. 607 445 411
M.Pelczar@wydawnictwowam.pl

 

LOGISTYKA

tel. 12 629 32 80-81
ekspedycja@wydawnictwowam.pl

Adam Owoc - Kierownik
tel. 12 629 32 82
A.Owoc@wydawnictwowam.pl

 

STUDIO INIGO

tel. 12 629 32 28-29, 629 32 83-85
fax 12 629 32 30
inigo@studioinigo.pl

Marta Kostilek - Z-ca kierownika ds. handlu oraz usług
tel. 12 629 32 84
M.Kostilek@studioinigo.pl

 

DEON.PL

tel. 12 629 34 80-83
deon@wydawnictwowam.pl

Krzysztof Fijałek - Manager
tel. 12 629 34 83
redakcja@deon.pl

 

ŻYCIE DUCHOWE

www.zycie-duchowe.pl

redakcja tel. 12 629 32 92
zycie.duchowe@wydawnictwowam.pl
prenumerata tel. 12 629 32 71
prenumerata@wydawnictwowam.pl

Jacek Siepsiak SJ - Redaktor Naczelny
tel. 12 629 32 92
zycie.duchowe@wydawnictwowam.pl

dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl