Rozjaśnij życie | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-16.00
Rozjaśnij życie

Rozjaśnij życie

Drodzy Czytelnicy,

cieszymy się, że możemy Wam towarzyszyć w duchowym i osobistym rozwoju poprzez książki, które wydajemy już od przeszło 150 lat, a które – jak mówicie – dają nadzieję, otwierają na nowe perspektywy i edukują. Dzięki Wam wciąż jesteśmy! I chcemy nadal wspierać Was w indywidualnych poszukiwaniach i nieustannym wzroście. 

Czy wiecie, że…

Nasze wydawnictwo to coś więcej niż tylko książki. Jesteśmy organizacją non profit, co oznacza, że całość zysków przeznaczamy na cele charytatywne i inicjatywy społeczne. Wśród nich należy wymienić dzieła wspierane przez Fundację Loyola: aplikację „Modlitwa w drodze” (wykorzystuje nowoczesne technologie komunikacyjne, aby budzić i rozwijać w ludziach życie modlitwy oparte na Biblii), portal DEON.pl (dociera do 2 mln użytkowników miesięcznie, dostarczając im najnowszych informacji z Kościoła i ze świata), szkoły prowadzone przez jezuitów oraz dom dziecka w Żmiącej. Kupując książki naszego wydawnictwa, włączacie się w te dzieła. Dziękujemy, że podejmujecie decyzje, które realnie wpływają na życie innych osób!

Książki, które rozświetlają życie

Książki, które wydajemy, poruszają tematy tak ważne dla każdego człowieka, jak: wiara, rodzina, relacje, rozwój itp. Chcemy pokazywać je z takiej perspektywy, aby nieustannie poprawiała się jakość codziennego życia. Wiemy, że często obdarowujecie swoich bliskich naszymi publikacjami. Dziękujemy za zaufanie. Wierzymy, że książki mogą rozświetlać życie: nasze, naszych rodzin, przyjaciół i całego społeczeństwa.

Chcecie podzielić się z nami swoją historią?

Zapraszamy do napisania kilku słów na temat naszych książek, które przeczytaliście, a które były dla Was ważne, wniosły światło w Wasze życie. Dlaczego właśnie ta książka była tak istotna? Co dzięki niej się zmieniło? Wasze historie mogą także pomóc innym Czytelnikom, którzy szukają czegoś dla siebie. Piszcie tutaj

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Zespół Wydawnictwa WAM
 

prezenty
mando
outlet
obrazy