Deon.pl Darmowa dostawa już od 50 zł
Zadzwoń +48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-18.00

Płatności

W imieniu naszej firmy obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma eCard S.A. z siedzibą w Warszawie, która występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym lub rejestrze transakcji dokonanych kartą).

Formy płatności elektronicznych obsługiwane w naszej księgarni:

 • karty płatnicze
  System autoryzacji kart płatniczych eCard S.A. umożliwia przyjmowanie płatności z całego świata. System dokonuje autoryzacji w następujących systemach kart płatniczych:
  Visa/Visa Electron
  Maestro
  MasterCard/MasterCard Electronic
  American Express
 • przelewy elektorniczne (e-przelewy)
  Płacąc ePrzelewem po zalogowaniu Klient trafia na swoje konto w danym banku, bezpośrednio na ekran z gotowym do potwierdzenia formularzem przelewu. Klient nie musi wpisywać danych odbiorcy, numeru jego rachunku bankowego, kwoty i opisu transakcji. Dane te są wypełnione automatycznie.

Aktualna lista obsługiwanych przelewów znajduje się na stronie http://www.ecard.pl

W przypadku pytań lub problemów z realizacją płatności poprzez powyższe kanały prosimy o kontakt z firmą eCard S.A. pod numerem telefonu +48 (22) 493 44 44.

Aby opłacić złożone u nas zamówienie w płatności, której pośredniczy firma eCard S.A., przejdź do modułu Moje konto»Moje zamówienia» (wymaga zalogowania) i wybierz link Zapłać przez eCARD znajdujący się przy zamówieniu.

dacierade.pl
jaksiemodlic.pl
jaksiespowiadac.pl
swiecinapomoc.pl