Płatności | wydawnictwowam.pl
Deon.pl AMDG Katechizmy Darmowa dostawa
+48 12 629 32 60 Pn-Pt 8.00-17.00
Płatności

Płatności

W imieniu naszej firmy obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, która występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym lub rejestrze transakcji dokonanych kartą).

Formy płatności elektronicznych obsługiwane w naszej księgarni:

 • karty płatnicze
  System autoryzacji kart płatniczych PayU umożliwia przyjmowanie płatności z całego świata. System dokonuje autoryzacji w następujących systemach kart płatniczych:
  Visa/Visa Electron
  Maestro
  MasterCard/MasterCard Electronic
  American Express
 • przelewy elektroniczne (e-przelewy)
  Według raportu „E-commerce w Polsce 2017" to najchętniej wybierana metoda płatności na rynku. Klient wybiera bank, w którym ma konto, a następnie jest przenoszony do serwisu bankowości internetowej, żeby dokonać płatności. Dane w formularzu wypełniane są automatycznie.

Aktualna lista obsługiwanych przelewów znajduje się na stronie http://www.payu.pl

W przypadku pytań lub problemów z realizacją płatności poprzez powyższe kanały prosimy o kontakt z firmą PayU S.A. pod numerem telefonu +48 61 628 45 05.

Aby opłacić złożone u nas zamówienie w płatności, której pośredniczy firma PayU S.A., przejdź do modułu Moje konto»Moje zamówienia» (wymaga zalogowania) i wybierz link Zapłać przez PayU znajdujący się przy zamówieniu.

prezenty
mando
outlet
obrazy